יום שבת , אוגוסט 24 2019
דף הבית / טעם לפגם בפיתה: נציג ש"ס בקריית אונו ממנגל בשבת

טעם לפגם בפיתה: נציג ש"ס בקריית אונו ממנגל בשבת

מס' 2 בש"ס בקריית אונו העלה לפייסבוק תמונות מפיקניק משפחתי בשבת, והסעיר את תושבי קריית אונו החילוניים. "כך נראית צביעות במיטבה", אומר תושב העיר. חבר המועצה דאלי: "הבשר הוכן מבעוד מועד על פלטה של שבת. כמסורתי אני נוסע בשבת"

משה דאלי
משה דאלי צילום בפייסבוק

חבר מועצת קריית אונו ומס' 2 ברשימת ש"ס בעירייה, העלה לרשת החברתית תמונות שלו ומשפחתו חוגגים בשבת,פיקניק  ביער קולה תוך כדי ארוחת בשרים על האש והסעיר את תושבי קריית אונו.

מספר אחת מתושבי בקעת אונו – "ככה נראית צביעות במיטבה. נציג הציבור החרדי בעיר, שנבחר במסגרת מפלגת דתית חרדית בקריית אונו, נוסע בשבת ועושה מנגל. נשמח שיקדם עבור תשובי קריית אונוגם תחבורה ציבורית בשבת"

משה דאלי, מספר שתיים במפלגת שס בקריית אונו, בראיון לאתר אונו ניזו, לא נשאר חייב: " תגיד למי ששלח את המידע הזה שהבחירות כבר נגמרו, ואם הוא חובש כיפה – שיחזור בתשובה מהר. אם זה לא אדם עם כיפה – אז בגלל אנשים כמוהו חרב בית המקדש, ובגלל אנשים כמוהו המדינה נמצאת במצב הזה. מעולם לא עשיתי על האש ולא נגעתי בגפרור בשבת".
האיש שיושב בלא פחות מ-16 ועדות (!) בעירייה, הוסיף: "לפני שלושה שבועות הייתי ביער קולה והעליתי תמונות עם האוכל שאשתי בישלה בבית על פלטת שבת מבעוד מועד, אני בן אדם מסורתי שנוסע בשבת. אמרתי לאנשים בבחירות האחרונות שאני אדם ששומר מסורת, תרצו בי – תבחרו, לא תרצו – לא תבחרו. בבחירות האחרונות הגדלנו כוחנו בש"ס ל-1,700 למועצת העיר. רוב האנשים שמצביעים לנו הם אנשים אתאיסטים ולא דתיים בכלל, גם לא שומרי מסורת".
אתה לא רואה טעם לפגם שאתה נוסע בשבת כנציג ש"ס?
" אני מייצג את הבוחרים שבחרו בי. אני הולך לבית כנסת ומניח תפילין. עושה הרבה דברים שאנשים עם זקן עד הברכיים ומגבעת לא עושים. כדאי שאנשים יפסיקו להשמיץ".

 

2 תגובות

  1. איש איש באמונתו יחייה…. די עם הניסיון להכפיש ולהחתים.
    כח אדם צריך לתת דין וחשבון כלפי מעשיו כל עוד הוא לא פוגע באחר. טוב לו ללכת לבית כנסת ולנהוג בשבת שיבורך. לדעתי יש דברים בדת צריכים להצטרף לקידמה אבל זה לא הדיון….. חיו ותנו לחיות

  2. אני איתו.
    המום במשמיצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

יעל שטרמר מנהלת הרצל יהוד

דוח חסוי של משרד החינוך על מנהלת בית ספר ביהוד נחשף