יום שלישי , ינואר 21 2020
דף הבית / נתפס עם שתי נשים במיטה – החבר לשעבר הגיע לנקום

נתפס עם שתי נשים במיטה – החבר לשעבר הגיע לנקום

פרטים חדשים על משולש האהבה בקריית אונו - צעיר נמצא בחמש לפנות בוקר עם שתי נשים במיטתו כשלפתע נכנס החבר לשעבר והחל לדקור אותו.

דקירה ברחבת העירייה
התמונה להמחשה בלבד

שלושה במיטה אחת: הטלנובלה של קריית אונו ממשיכה להסתבך – פרטים נוספים על אירוע הדקירה בקריית אונו נחשפים.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" dnewsltd@gmail.com


מכתב האישום שהוגש בימים האחרונים עולה כי בשעת לילה מאוחרת שהה המתלונן בדירתו שבקריית אונו. בסמוך לשעה 05:19 לפנות בוקר, נכנס הנאשם, אברהם קקון (21), לדירתו של המתלונן כשהוא מצוייד בסכין שם ראה את חברתו לשעבר שוכבת לצידו של המתלונן כשלידה חברה נוספת.

לאחר דין ודברים יצאו שני הגברים מהדירה, שם דקר קקון את המתלונן מספר רב של דקירות בחזה, בבטן ובאגן באמצעות סכין שהחזיק. כתוצאה מהדקירות, נגרמו למתלונן פצעים רבים בבית החזה, באגן ובבטנו. מיד לאחר הדקירות, נמלט קקון מהמקום.

לטענת עורך דינו של קקון, בדיון המשפטי שהתקיים – "צר לי שאני אומר את הדבר הזה, אבל המשטרה טועה, ובגדול. מדובר בחשוד שהוא חבר מאוד טוב של הקורבן, אין לו שום אינטרס לפגוע בקורבן בטח שלא לנסות לרצוח אותו, מדובר בחברו הטוב".

זו לא הפעם הראשונה בה קקון מסתבך עם החוק – על אף גילו הצעיר לקקון רישום פלילי (ללא הרשעה) מבית המשפט לנוער בגין צירוף של מספר תיקים בעבירות של גניבה, התפרעות במקום ציבורי, הסגת גבול, פריצה, היזק לרכוש, וסיוע לכניסה לבית מגורים.

המשטרה והפרקליטות מבקשים להאריך את מעצרו של קקון עד תום ההליכים המשפטיים בעקבות מסוכנותו לציבור. בידי המשטרה לפחות ארבעה עדי ראיה המאשרים את אירוע הדקירות החמור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

ליזי דלריצ'ה

דלריצ'ה נגד גל: ספין תקשורתי