יום שלישי , ינואר 21 2020
דף הבית / סכנה – היכן המציל בבריכה בקריית אונו

סכנה – היכן המציל בבריכה בקריית אונו

הצילו את המציל - הורים ששהו אתמול בבריכה בקריית אונו, הזדעזעו לגלות כי המציל עוזב את עמדתו ונעדר ממנה לדקות ארוכות שעשרות ילדים נמצאים במים. אחת האמהות - "רק בנס ילדים לא טובעים כאן. כדאי שמישהו יתעורר לפני שיהיה מאוחר". העירייה - "הנושא ייבדק ויטופל"

בריכה בקריית אונו

מה לא נכתב על הבריכה בקריית אונו, אבל,נראה שזה שיא חדש של הפקרות בחיי אדם. הורים מבוהלים התקשרו למערכת אונו ניוז לדווח כי בבריכה בקריית אונו, המציל לא נמצא בעמדתו, ועשרות הילדים שנמצאים במים , נמצאים ללא השגחה.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" dnewsltd@gmail.com


מספרת אחת האימהות – "הגענו לבריכה, הילדים נכנסו למים, אני תמיד שומרת על הילדים שהם במים, למרות שיש מצילים. רואים את כמות הטביעות שיש בבריכות. אני רואה שיש שני מצילים שמסתובבים בשטח הבריכה.

פתאום אחד מהם הולך ומתחיל להסתובב באזור הדשא, ככה סתם. ואז השני הולך לאיזה מקום. במשך דקות ארוכות הילדים שנמצאים במים היו ללא השגחה. יש כאן ילדים קטנים. חלקם עם מצופים. זאת שערוריה, רק בנס ילדים לא טובעים כאן. אחרי כמה דקות יחזר המציל הראשון, ואחריו המציל השני.

בריכה בקריית אונו

הורה נוסף שהיה במקום מתאר – המצילים בבריכה כנראה לא מבינים את האחריות שיש להם על הכתפיים. אני מבין אם מציל צריך ללכת לשירותים או משהו כזה, אבל תמיד צריך להיות גיבוי. לא ייתכן כי עמדת המצילים תהיה ללא השגחה.  מישהו צריך להתעורר לפני שיהיה מאוחר מדיי. 

מעיריית קריית אונו נמסר – מהנהלת בריכת השחייה נמסר כי קיימות הנחיות ברורות בנושא התנהלות המצילים בבריכה והן מרועננות תדיר. יחד עם זאת הנושא ייבדק ויטופל

2 תגובות

  1. גם אנחנו היינו אתמול בערב בבריכה בקריית אונו,
    בין השעות 20-21:00 היו פעמים שהמציל נרדם!!!!!!!
    ואכן היו רגעים שהוא לא היה שם

  2. מכירים טוב את המציל המבוגר עם הכובע שנרדם ולא כשיר..עד שלא יהיה אסון..לא יתייחסו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

ליזי דלריצ'ה

דלריצ'ה נגד גל: ספין תקשורתי