יום ראשון , ינואר 26 2020
דף הבית / חדשות קריית אונו / מקומי / קו נתב"ג קריית אונו

קו נתב"ג קריית אונו

חדש בקריית אונו: קו אוטובוס לתחנת הרכבת בנתב"ג

אור מאיו וישראל גל

מי שהעלה את הנושא לסדר היום, עוד לפני כשנתיים, היה אור מאיו, תושב בקעת אונו, והיום סטודנט באוניברסיטת תל אביב. בעת שירותו הצבאי פנה אור מאיו לישראל גל ראש העיר קריית אונו והעלה בפניו את הצורך בקו אוטובוס ייעודי, שיגיע לתחנת רכבת בקרבת מקום, כדי להנגיש את שירותי הרכבת לחיילים, סטודנטים, לטסים לחו"ל ולכל מי שרוצה להגיע למחוז חפצו באמצעות הרכבת. הקו יפעל בימי השבוע כל חצי שעה, החל מ 6:00 בבוקר ועד 22:00 וגם בימי ו' עד השעה 14:00.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" dnewsltd@gmail.com


קו אוטובוס חדש שיעבור דרך הרחובות לוי אשכול ובן גוריון בקריית אונו, דרך כביש 461 ליהוד ואז לנתב"ג, תחנת האוטובוס בטרמינל 3 של נמל התעופה, שם מצויה תחנת הרכבת של נתב"ג. הקו החדש, מספר 478 של חברת האוטובוסים קווים, יתן מענה לצורך המתגבר של תושבי קריית אונו ויישובי הסביבה, להגיע לתחנת רכבת. כך יוכלו הסטודנטים להמשיך לאוניברסיטאות בתל אביב, חיפה, ובאר שבע. החיילים יוכלו להגיע ביתר קלות לבסיסי צה"ל בצפון ובדרום. קו האוטובוס יעבור גם ליד אוניברסיטת בר אילן וליד הקריה האקדמית.

ישראל גל, ראש העיר קריית אונו  הזמין את אור מאיו ללשכתו, הודה לו על היוזמה, שיבח אותו על הנחישות יוצאת הדופן שהפגין, וציין את פעילותו הרבה למען הקהילה. גל הודה גם ליעלה מקליס, ראשת העיר יהוד, על הצטרפותה לתהליך שבוצע אל מול משרד התחבורה וחברת קווים ואשר הביא להפעלת הקו החדש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

רמי גרינברג, ראש עיריית פתח תקוה

ראש עיריית פתח תקווה לקריית אונו: אל תאיימו עלינו עם אגרת הגודש