יום חמישי , ספטמבר 19 2019
דף הבית / חדשות קריית אונו / מקומי / שבט הצופים על שם גילעד יעקבי ז"ל

שבט הצופים על שם גילעד יעקבי ז"ל

מועצת העיר קריית אונו החליטה באופן רשמי, לקרוא לשבט הצופים הדרומי על שם גילעד יעקבי רוזנטל ז"ל, לוחם גולני שנפל בקרב במהלך מבצע צוק איתן בקיץ 2014, ברצועת עזה

מועצת העיר מצביעה על קריאת שם לשבט גילעד

גילעד היה מדריך מעולה ושכב"גיסט מצטיין בשבט צופי קריית אונו, והפעילות בצופים מלאה חלק ניכר מזמנו הפנוי. כזכור, בשל הצמיחה המבורכת במספר החניכים בצופי קריית אונו, הוחלט זה מכבר להקים שבט נוסף בדרום העיר. השבט כבר פועל ממבנה זמני, ובתקופה הקרובה יוקם מבנה השבט בקרבת מועדון הנוער יאנוש בשכונת עבר הירדן. במהלך ישיבת מועצת העיר, בה נכחו מיכל ואבי, הוריו של גילעד, הספיד ראש העיר את גילעד ואילו אביו, אבי, סיפר על מחויבותו הרבה של בנו לפעילות בצופים.

חברת מועצת העיר עו"ד אלונה בומגרטן, תיארה בפני המשתתפים את פעילותו הרבה של גילעד מתוך היכרותה האישית עמו, עת גילעד היה המדריך של בנה כשזה היה חניך בצופים. היא תיארה איך בדבקות ומבלי לוותר, לעצמו ולחניכים, הקים את קבוצת הילדים מבית ספר עלומים והיה למדריך נערץ של כולם.

הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של אונו ניוז וקבלו עדכונים בזמן אמת
יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.com

ישראל גל, ראש העיר קריית אונו ציין : "זו הנצחה מהלב. גילעד היה חלק מהקהילה בעיר שלנו קריית אונו, חבר פעיל בשבט צופי קריית אונו שפעל מכל הלב למען החניכים ולמען החברים עימם גדל בשבט. גלעד היה בחור ערכי אוהב אדם, מקבל את השונה אדם איכותי חושב ומוביל דרך".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

אירוע גאוה לנוער בקרית אונו

יוצאים מהארון – אירוע גאווה ראשון לבני נוער בקריית אונו