יום ראשון , ספטמבר 15 2019
דף הבית / 310 מיליון שח – תקציב עיריית קריית אונו לשנת 2019

310 מיליון שח – תקציב עיריית קריית אונו לשנת 2019

תקציב עיריית קריית אונו בסך 310 מיליון ₪ אושר בשבוע שעבר בישיבת מועצת העיר. 45% מהתקציב נטו יושקע בחינוך וזאת בנוסף להשקעה במתקנים ובמבנים במוסדות החינוך.

דירות למכירה קריית אונו

בשבוע שעבר אישרה מועצת העיר קריית אונו את תקציב העירייה לשנת 2019 בסך 310,509,000 ₪.  שיעור ההשקעה בחינוך הינו כ- 45% מהתקציב נטו וזאת בנוסף להשקעה במתקנים ובמבנים במוסדות החינוך. עוד כ- 9% מהתקציב יושקעו בתחום הרווחה.

רו"ח טירנה ססי, גזברית העירייה : ניכר בתקציב 2019 כי הגדלנו בו את מקורות ההכנסה העירוניים מארנונה עסקית, בשל מדידות שבצענו במבנים ומתקנים שאינם למגורים כגון משרד הביטחון, תאגיד המים, חברת החשמל. כך יצרנו תקציב שמרני, אך גם כזה המאפשר צמיחה."

העירייה גם אישרה את צו הארנונה לשנת 2019, במסגרתו יעודכנו תעריפי הארנונה כמחויב על פי חוק- עדכון של 0.32%, בהתאם לנוסחת העדכון הקבועה בחוק ההסדרים, והעירייה תעניק גם השנה הנחה של 5% בארנונה למחזיקי הדירות שהינם חיילי מילואים פעילים. צו הארנונה מפורסם באתר העירייה ויועבר בימים הקרובים לאישור משרד הפנים יחד עם תקציב העירייה.

ישראל גל, ראש העיר קריית אונו מסר: "יש לנו עוד הרבה לעשות למען העיר הנפלאה שלנו, והשנה תקצבנו סך של כ-2.2 מיליון ₪ לצורך רפורמה ארגונית לייעול מערך השירות לתושב, בדגש על ערוצים דיגיטליים כגון "עיר חכמה", הקמת יחידה אסטרטגית, שיפור עבודת המוקד העירוני, התחזוקה והניקיון."

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

קלפיות לבחירות לכנסת ה-22

לקראת הבחירות – אלו הקלפיות הנגישות בבקעת אונו