יום שלישי , ינואר 21 2020
דף הבית / אור יהודה / אור יהודה – יפית שמואלי נבחרה למורה המצטיינת

אור יהודה – יפית שמואלי נבחרה למורה המצטיינת

יפית שמואלי, מורה בבית הספר אהוד מנור, נבחרה בשבוע שעבר למורה מצטיינת במחוז תל אביב של משרד החינוך.

יפית שמואלי מורה מצטיינת אור יהודה

יפית שמואלי, מורה ומחנכת בבית הספר אהוד מנור, בלטה בטקס שערך מחוז תל אביב, כל זאת בשל הדוגמה שהיא מהווה לתלמידים ומודל לחיקוי עבור צוות המורים. "יפית מונעת מאהבת המקצוע ורואה בעצם החינוך שליחות חשובה מאין כמותה", מספרת המנהלת אורנה חביב

שמואלי נבחרה לקבל את ההוקרה על ידי ועדה מחוזית שמצאה אותה ראויה לתואר על פועלה כמחנכת, רכזת תקשוב, רכזת חברתית קהילתית וחברה בצוות ניהול של בית הספר. אורנה חביב, מנהלת בית הספר בו עובדת שמואלי, סיפרה על איכויותיה כאשת חינוך: "יפית היא לא רק מורה בבית הספר אלא מורה לחיים, המהווה דוגמה אישית לתלמידים ומודל לחיקוי עבור צוות המורים. יפית מונעת מאהבת המקצוע ורואה בעצם החינוך שליחות חשובה מאין כמותה. היא נעימת הליכות, מקצועית, בעלת 'ראש גדול', מובילה ודוחפת תהליכים חדשניים וחברתיים. היא משקיעה מזמנה וממרצה הרבה מעבר לנדרש, מסורה לעבודתה, ערכית ובעלת יחסי אנוש לתפארת".

בטקס המרגש, עלה בעלה של יפית לדבר מול הקהל, וציין: "בהיותי האדם הקרוב ביותר ליפית, אני יכול להעיד שהיא עושה ימים כלילות למען הילדים ובית הספר מתוך בחירה ואמונה שזו עבודת קודש. גם כשקשה היא אומרת שזו לא סתם עבודה, אלא זה ממש 'לעבוד עם נשמות'".


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" dnewsltd@gmail.com


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

עיריית אור יהודה

אור יהודה: חסר הבית שהתגורר ברחבת העירייה אושפז בכפייה