יום שלישי , נובמבר 19 2019
דף הבית / חדשות חמות / אור יהודה: נפתח האיצטדיון העירוני

אור יהודה: נפתח האיצטדיון העירוני

אחרי השקעה כספית ועיכובים רבים, נבעטה בעיטת הפתיחה הראשונה באצטדיון המחודש שעבר שיפוץ בשנה האחרונה. בטקס קביעת המזוזה ציינה ליאת שוחט: "היה שווה לחכות. המתקן האיכותי יאפשר לשחקנים שלנו להביא את היכולות שלהם לידי ביטוי"

איצטדיון הכדוררגל באור יהודה

אחרי שדרוג מהיסוד של מתקן הכדורגל הישן באור יהודה, נפתח ביום שישי האחרון המגרש המשודרג לפעילות ספורטיבית. עם הרבה מאוד התרגשות עלו שתי קבוצות הבוגרים מכבי אור יהודה ומ.כ. אור יהודה על כר הדשא כדי לשחק בפעם הראשונה באצטדיון המחודש.

עיריית אור יהודה השקיעה משאבים רבים כדי להעמיד את המגרש לפעילות ספורטיבית לכלל הגילאים. במשך שנים סבלו שחקני הכדורגל בחודשי החורף מהצפות שמנעו את קיומם של משחקים ואימונים במתחם. עבודות השיפוץ כללו טיפול יסודי בנושא הניקוז של המים, פריסת דשא סינטטי, התקנת תאורת לד, שיפוץ היציע, הצבת כיסאות פלסטיק לטובת הצופים ורכישת מבנים המיועדים לחדרי ההלבשה של הקבוצות השונות.
איצטדיון הכדוררגל באור יהודה
לפני העלייה לכר הדשא הוצבה המזוזה בכניסה לאצטדיון ובחדרי ההלבשה. לצד ראש העיר ליאת שוחט, התייצבו רב העיר, הרב ציון כהן, שבירך את השחקנים והמאמנים, וסגני ראש העיר, עוזי אהרון ואפי גוטמן. ראש העיר ליאת שוחט ציינה: "חיכינו הרבה זמן לרגע הזה, אבל אני יודעת שהיה שווה לחכות כדי לקבל אצטדיון כל כך מזמין. אין לי ספק שהמתקן הזה יאפשר לתושבי אור יהודה ליהנות ממשחקי הכדורגל בו, ובעיקר יאפשר לשחקנים שלנו להביא את היכולות שלהם לידי ביטוי".
איצטדיון הכדוררגל באור יהודה
מיד לאחר מכן נבעטה בעיטת הפתיחה במשחק של מ.כ. אור יהודה מליגה ב' מול הפועל פרדסייה, כאשר ראש העיר ליאת שוחט התכבדה בבעיטה הראשונה. המזל הגיע יחד איתה מכיוון שאור יהודה ניצחה 0:3 במשחק ובכך ביססה את מיקומה בצמרת הליגה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

אתר גני תקווה

מצאו את ההבדלים: האם האתר של גני תקווה מזכיר את אור יהודה?