שבת , אפריל 4 2020
דף הבית / אור יהודה – סניף דואר חדש ייפתח בנווה סביון

אור יהודה – סניף דואר חדש ייפתח בנווה סביון

השבוע ביקר שר התקשורת איוב קרא באור יהודה וחנך מרכז דוורים חדש לתושבי בקעת אונו. בזכות הלחץ התקשורתי ומאבקו של סגן ראש עיריית אור יהודה עוזי אהרון, ייפתח גם סניף נוסף עבור תושבי העיר

חנוכת מרכז דוורים באור יהודה

רק לפני מספר חודשיים סיקרנו את הקשים שעוברים תושבי אור יהודה בהגיעם לקבל דואר מהסניף היחידי בעיר, תלונות רבות של תושבים על הפעילות הדואר הביאה את הנהלת העיר אור יהודה לדרוש מדואר ישראל תנאים ויחס הוגן לתושבי העיר. בין המובילים של מחאת התושבים כלפי הדואר היה עורך הדין עוזי אהרון, סגן ראש העיר שאף איים בתביעה כנגד הדואר על העדר תנאים מינמליים כמו תאי שירותים והביא למקום לסיור את חבר הכנסת מיכאל מלכיאלי מש"ס, שפנה לשר התקשורת מספר פעמים.
לתחקיר אתר אונו ניוז על שירותי הדואר באור יהודה – לחצו כאן

השבוע, חנכה דואר ישראל, מרכז הפצת דואר אזורי באזור התעשייה של אור יהודה ,ומשתרע על שטח של כ-600 מ"ר שיאפשר שיפור משמעותי בשירות לתושבי האזור.  המרכז נחנך במעמד שר התקשורת, ח"כ איוב קרא, ראש העיר אור יהודה, ליאת שוחט ושני סגניה עוזי אהרון ואפי גוטמן,  מנכ"ל הדואר דני גולדשטיין, המרכז החדש הוא מרכז ההפצה השלישי שהשיקה חברת דואר ישראל ועובדים בו 30 דוורים אשר מחלקים דואר לכ-40 אלף בתי אב באור יהודה, קריית אונו, יהוד-מונוסון, בית דגן, סביון ויישובי הסביבה.

מעבר להקמת מרכז הדוורים החדש, ייפתח בתחילת ינואר סניף חדש במרכז המסחרי בנווה סביון, זאת בשורה משמחת לרבים מתושבי העיר שנאלצו להגיע רק לסניף אחד בעיר. בנוסף מתכננים לשדרג את הסניף הקיים ולהגדילו ובמקביל בוחנים הצעות להקים סניף מרכזי חדש בעיר.

חנוכת מרכז דוורים באור יהודה
עוזי אהרון ושר התקשורת איוב קרא

שר התקשורת, ח"כ איוב קרא בירך על פתיחת המרכז החדש, אשר יביא לשיפור משמעותי בשירות  לתושבים. קרא הוסיף כי מאז כניסתו לתפקיד, הוא ביקר בסניפי דואר רבים ברחבי הארץ ונוכח מקרוב בשיפור במשמעותי בשירותי הדואר ובזמני ההמתנה בסניפים.

ראש העיר אור יהודה, ליאת שוחט: "אני מברכת על המהלך ומודה לדואר ישראל על הקמת המרכז באור יהודה. נושא השירות לתושב עומד לנגד עינינו מדי יום, ואין לי ספק שהקמת מרכז הפצת הדואר האזורי יביא לשיפור משמעותי באופן חלוקת הדואר. אני רוצה להודות לשר התקשורת, ח"כ איוב קרא, ליו"ר דואר ישראל, חזי צאיג, למנכ"ל הדואר דני גולדשטיין, ולמנהל מרחב דרום בדואר ישראל, יאיר ברק, על ההירתמות שלהם לנושא חשוב זה".

דואר אור יהודה
כך נראה סניף הדואר באור יהודה – צילום אונו ניוז

מנכ"ל דואר ישראל, דני גולדשטיין, אמר: "הקמת המרכז הינה חלק  מתפישת שיפור  השירות והוא יסייע משמעותית בהגדלת שביעות הרצון של הלקוחות. מרכז זה, יחד עם מרכזי הדוורים הנוספים בארץ, ישפר את חלוקת דברי הדואר בערים ויצמצם את משך ההגעה ללקוחות, זאת לצד שיפור משמעותי בתנאי העובדים במקום. לאור הגידול העצום בהזמנת חבילות מחו"ל, אנו מתאימים את המערך הלוגיסטי של החברה וכחלק משינוי המערך התפעולי הלוגיסטי, פתחנו השנה מרכז מיון ארצי לחבילות במודיעין, מן המתקדמים בעולם, שערוך לקלוט ולמיין מעל 100 מיליון חבילות בשנה" .

עוזי אהרון, סגן ראש העיר – אני מברך על התפנית שחלה בהובלת דואר ישראל כלפי תושבי אור יהודה. אני בטוח שתפנית זאת חלה מאז התחלנו לערב חברי כנסת ואת שר התקשורת למען תושבי העיר. מאז ביקורו של חבר הכנסת מלכיאלי הוא נחשף למצוקה של תושבי העיר מהיחס אותו הם מקבלים, הוא פעל ללא לאות מול שר התקשורת, והנה התוצאות מגיעות.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל dnewsltd@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

מתקן גניזה. צילום באדיבות העירייה

אור יהודה: מי השליך תשמישי מצווה אל מתקן הגניזה?