יום שני , אוגוסט 10 2020
דף הבית / חדשות חמות / אור יהודה – תקציב העירייה 285 מיליון שח

אור יהודה – תקציב העירייה 285 מיליון שח

עיקר ההשקעה תופנה לחינוך – 97 מיליון שקל, כולל עלייה משמעותית בהשקעה בפעולות החינוך. מעבר לחינוך, יושקעו משאבים רבים בפרויקטים תשתיתיים בעיר הוותיקה. "השכונות הוותיקות יקבלו זריקת מרץ בבעיות שהעיר שלנו סובלת מזה עשורים"

תקציב 2018 אור יהודה

מועצת העיר של אור יהודה אישרה בשבוע שעבר בישיבתה את תקציב העירייה לשנת 2018. לאחר עבודה רבה ובהנחייתה של ראש העיר ליאת שוחט, גובש תקציב שנתי שיעמוד בשנה הקרובה על סך 285 מיליון שקל. מחלקת הגזברות בראשות רו"ח גיל גבריאל עמלה במהלך החודשים האחרונים על התקציב שמסמל השקעה מאסיבית בתחום החינוך עם עלייה של 4.3 מיליון שקל (למעלה משליש מהתקציב הכולל) ל-97 מיליון. חברי מועצת העיר הצביעו פה אחד על התקציב.

ראוי להדגיש כי ההשקעה האדירה בתחום החינוך ניכרת בתחום הפעולות בחינוך, כאשר חלה עלייה של 4.2 מיליון שקל ותקציב הפעולות יגיע בשנה הקרובה ל-51.853 מיליון שקל. במקביל להשקעה בחינוך, תחום הרווחה תופס גם הוא חלק נכבד ומגיע ל-49 מיליון שקל.

במהלך השנה הקרובה וכתוצאה מהחתימה על הסכם הגג, עשרות פרויקטים ייצאו לדרך כחלק מתקציבי הפיתוח שקיבלה העירייה. ראש העיר, ליאת שוחט, ציינה במהלך הישיבה: "אחרי שנים של בעיות ומצוקות אמיתיות, השכונות הוותיקות יקבלו זריקת מרץ בדמות שיפוץ מבני ציבור, שיפוץ בתי ספר, גני ילדים ומועדוניות, טיפול אינטנסיבי בבעיות הניקוז והביוב שמהן העיר שלנו סובלת מזה עשורים, שיפוץ כבישים ומדרכות וטיפול יסודי במרחבים הציבוריים הפתוחים".

על ההשקעה בתחום החינוך, ציינה ראש העיר: "הצהרתי בעבר כי אפעל להגדיל את ההשקעה הכספית בכל תלמיד ותלמיד, ואני שמחה לראות שהתוצאות לא מאחרות להגיע. גם בשנה הקרובה אנחנו נמשיך להשקיע למעלה משליש מתקציב העירייה בתחום החינוך, נרחיב את היקף התכניות החינוכיות, נמשיך לשדרג את מבני בתי הספר, נקים עוד מעבדות וחדרי ספח ונשקיע במיצוי היכולות של כל תלמיד ותלמיד".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@ononews.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

ג'ייד בושם אייקון פרייבט 05. מחיר 239 שח .צילום יחצ (10) (002)

מותג הקוסמטיקה GA-DE משיק סדרת בשמים חדשה ויוקרתית לגבר