יום שלישי , אוקטובר 22 2019
דף הבית / אור יהודה / אנשי חינוך התארחו בתיכון ברנקו וייס באור יהודה

אנשי חינוך התארחו בתיכון ברנקו וייס באור יהודה

במסגרת תכנית של משרד החוץ, הגיעה משלחת של 25 נציגים מ-12 מדינות שונות לביקור בבית הספר על מנת להכיר וללמוד את מודל העבודה הייחודי של התיכון.

ברנקו וייס ביקור נציגים

משלחת נציגים של אנשי חינוך מ-12 מדינות הגיעו במסגרת תכנית של משרד החוץ לביקור חווייתי, מעשיר ומלמד בתיכון ברנקו וייס באור יהודה. הסיור הלימודי נפתח בפגישה עם הרצל שקרצי, מנהל בית הספר, שסיפר לאורחים על ייחודיותו של התיכון ודרכי ההתמודדות החינוכיות והיצירתיות של הצוות החינוכי עם האתגרים היומיומיים.
לאחר מכן, נפגשו האורחים עם תלמידים וצוות חינוכי במגמת תקשורת שערכו להם סיור ברחבי בית הספר ואף צילמו אותם לסרטון של המגמה. חברי המשלחת סיכמו את הביקור כחוויה ייחודית, משמעותית ומעוררת השראה, וציינו לחיוב את שיטות ההוראה היצירתיות והחדשניות שנחשפו אליהן במהלך יום הלמידה.
לכתבות נוספות:
הקצין הראשון של בית ספר ברנקו וייס אור יהודה
90% מבוגרי ברנקו וייס אור יהודה מתגייסים לצה"ל

ברנקו וייס ביקור נציגים

הרצל שקרצי, מנהל ברנקו וייס, סיכם: "בית הספר רואה את עצמו, בנוסף לתפקידיו הרבים, גם כזירה לקיום דיאלוגים מקצועיים בתחומי החינוך השונים, ובפרט בתחומים הנוגעים ללמידה משמעותית ופדגוגיה חדשנית. כבית ספר שחותר לשפר את דרכי העבודה עם התלמידים, אנחנו שמחים לשתף אנשי חינוך מהארץ ומהעולם בדרכי החינוך הייחודיות שלנו שמוכיחות את עצמן לאורך השנים ומביאות את תלמידינו להישגים משמעותיים".

ברנקו וייס ביקור נציגים.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

תלמידי אהוד מנור אור יהודה

מערכת סינון אתרים הותקנה בבתי הספר באור יהודה