יום שישי , ספטמבר 25 2020
דף הבית / בחירות 2018 / המשרד לשרותי דת: "לא הוגשה כל בקשה להקמת בית העלמין המשותף לאור יהודה – קרית אונו"

המשרד לשרותי דת: "לא הוגשה כל בקשה להקמת בית העלמין המשותף לאור יהודה – קרית אונו"

עו"ד עוזי אהרון: "הנושא של בית העלמין הוא נושא מאד כאוב שבאמת זקוק באופן המהיר ביותר לקדם אותו. אך יש להציגו בצורה נאותה לציבור את ההתקדמות בעניין זה, מאחר ואנו נמצאים אך ורק בשלב הראשוני, עדיין אין אישור של הוועדה לתכנון ולבניה של עמק לוד..."

בית עלמין אור יהודה
צילום- מטה הבחירות עוזי אהרון. תוכן מקודם

כך פרסם המשרד לשירותי דת בהודעה לתקשורת ביום 16.10.2018


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


יממה לאחר שליאת שוחט ערכה טקס אבן פינה לבית העלמין באור יהודה והתקינה שלטים: "כאן מוקם בית עלמין משותף אור יהודה – קרית אונו", מתברר כי במשרד לשירותי דת לא שמעו על כך.

במשרד לשרותי דת מדגישים כי איש לא פנה למחלקות המקצועיות להגשת תכניות להקמת בית עלמין.

עוד עולה מהפרסום של המשרד לשירותי דת באתר האינטרנט הממשלתי, כי הקמת בית העלמין מותנית בהסכמת המשרד לשירותי דת, בעלי הקרקע והוועדה המחוזית, שכאמור אישורים אלו אינם בנמצא.

בפרוטוקול ישיבת מועצה מיום 6.8.2018 שבו מתומלל עו"ד עוזי אהרון, סגן ומ"מ ראש העיר בזו הלשון:

"הנושא של בית העלמין הוא נושא מאד כאוב שבאמת זקוק באופן במהיר ביותר לקדם אותו. אך יש להציגו בצורה נאותה לציבור את ההתקדמות בעניין זה, מאחר ואנו נמצאים אך ורק בשלב הראשוני, עדיין אין אישור של הוועדה לתכנון ולבניה של עמק לוד. כל העניין עדיין בחיתוליו, הציבור צריך לדעת. גם לאחר שיהיו אישורים הדבר ייקח לפחות 4-5 שנים, עד שבית העלמין יוקם ואני מבקש שהדברים הללו יובאו לידיעת הציבור ולא לזרוק סיסמאות שהצלחנו להקים בית עלמין ערב בחירות. לפני כשנה ראש העיר יצאה בקול תרועה בדף הפייסבוק שלה, כי הצליחה לקדם ולהקים את בית העלמין ושלפני הבחירות יוקם בית העלמין, אנחנו רואים "שלא מיני ולא מקצתי", אולי התחילו דיבורים, אבל ברמת הביצוע זה ייקח עוד שנים רבות."

למידע נוסף: היכנסו לפרסום המלא של המשרד לשירותי דת באתר הממשלתי.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@ononews.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

canva ילדה כועסת

אוף עם הקורונה…