יום שני , אפריל 6 2020
דף הבית / בלעדי – צילומים ראשונים של עבריין המין דוד יוסף – מחוץ לכלא

בלעדי – צילומים ראשונים של עבריין המין דוד יוסף – מחוץ לכלא

בניגוד להחלטת בית המשפט שקבע כי דוד יוסף, ראש עיריית אור יהודה לשעבר שיושב בכלא בגלל עבירות מין, לא ייכנס לתחומי אור יהודה בחופשתו. קיבל האסיר חופשה ארוכה בגלל מות אביו, בתוך אור יהודה ולא ברור מי מפקח עליו

דוד יוסף מחוץ לכלא

צילומים ראשונים של ראש העיר של אור יהודה לשעבר, דוד יוסף, המרצה בכלא שלוש שנות מאסר על שורת עבירות מין חמורות שביצע בתושבות אור יהודה ובעובדות העירייה. בשירות בתי הסוהר ובמשטרת ישראל מסרבים למסור לציבור מה תנאי החופשה שלו, כמה זמן והיכן מותר לו להסתובב ומי מפקח עליו.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" dnewsltd@gmail.com


לכתבות נוספות –  
דוד יוסף – לא רצוי באור יהודה
אור יהודה – הוחמר עונשו של דוד יוסף

דוד יוסף מחוץ לכלא

יוסף, יצא לחופשה ביום ראשון האחרון, להלוויית אביו שהתקיימה ביהוד. הוא הגיע אלי בית העלמין ברכב פרטי, נהוג על ידי אשתו ועל בגדים אזרחים, ללא ליווי ושמירה של שירות בתי הסוהר או המשטרה. יוסף, שנראה רזה מאוד, הגיע לבית העלמין שם המתינו לו קרובי משפחתו וחבריו אשר קיבלו אותו בחיבוקים חמים, בין נבחרי הציבור שהגיעו להלוויה חברי המועצה, עוזי אהרון, אפי גוטמן ויוסף סבח.

דוד יוסף מחוץ לכלא

כידוע, שירות בתי הסוהר מאפשר לאסירים שסיימו שליש מתקופת מאסרם, לצאת לחופשות, בתנאי שעומדים בתנאי שירות בתי הסוהר.

דוד יוסף מחוץ לכלא

יוסף קיבל אישור לצאת להלוויית אביו וגם להישאר במשך ימי השבעה בבית המשפחה באור יהודה. כזכור בחודש פברואר 2018, עתר יוסף לבית המשפט לאפשר לו להגיע בחופשותיו לאור יהודה, אך בית המשפט אסר עליו להגיע אל העיר כדי להגן על שלום קורבנותיו, רובן תושבות אור יהודה, עובדות העירייה.

מספרת קרובת משפחה של אחת מקורבנותיו – "השם דוד יוסף, עדיין מעורר חרדה איומה בבית שלנו. לא משנה שהוא נמצא בכלא, עדיין הנזקים שעשה מרגישים אותם כל יום, בנפש ובנשמה. שמענו שהוא יצא להלוויה של אביו, דרך שמועות, אף אחד לא מעדכן את הקרבנות שהתוקף שלהם יוצא מהכלא. שמענו שהוא  בלי סוהרים ששומרים עליו ועכשיו מדברים על זה שהוא נמצא בעיר במשך השבעה. זה מקומם, מדובר בעבריין מין מסוכן, שפגע בעשרות נשים בעיר, מבינים את זה שהוא יוצא להלוויה אבל למה לאפשר לו להגיע לעיר ולהיות כאן שבוע, מי מפקח עליו? האם מותר לו לצאת מהבית, מה יקרה עם הקורבנות שלו יפגשו בו במקרה ברחוב. איפה המשטה ושירות בתי הסוהר שצריכות להגן על הקרבנות, זאת הפקרות".

דוד יוסף מחוץ לכלא

בשירות בתי הסוהר סרבו למסור לציבור על תנאי חופשתו והיכן ישהה והאם יחידת צור שעוקבת אחר עברייני מין בחופשה מפקחים עליו. בשירות בתי הסוהר, הדגישו כי משטרה ישראל היא זאת שקובעת את תנאי החופשות והאכיפה עליהן. במשטרה, החזירו את הכדור אל שירות בתי הסוהר שהוא אחראי על אסירים.

לא רחוק, מאוהל האבלים באור יהודה, מתגוררת נציבת שירות בתי הסוהר, עפרה קלינגר, בשכונת קריית הסביונים ביהוד, מעניין איך היו מגיבים שכניה עם עבריין מין היה יוצא לחופשה ומסתובב בשכונה.

מהמשטרה ומשב״ס נמסר: תנאים מגבילים של אסיר בעת חופשות ו/או שחרור נקבעים בשיתוף המשטרה והשב״ס.
לא נפרט אודות התנאים שנקבעו במקרה הנדון, אולם נציין כי אלה לא הופרו.

דוד יוסף מחוץ לכלא

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל dnewsltd@gmail.com

15 תגובות

 1. הכל שקרים. בעוד כמה חודשים דוד יצא לחופשי והאמת תצא לאור כמו שצריך והכי ברור. ובציבור באור יהודה יבין כמה הוא חף מפשע

 2. איזה כתבה עיתונאית ממדרגה ראשונה. הרגישות, הניסוח, והחשיבות העיתונאית. אבא של אדם נפטר ובזה אתם מתעסקים? שאף אחד לא ידע עוד צער.

 3. שברתם כל שיא של בושה וחוסר רגישות..

 4. צריך לסגור את אונו ניוז. תתביישו. אין שופטים אדם בצערו… מה אם זה היה מקרה אבל חס וחלילה אצלכם?? איך הייתם מרגישים? יש זמן למקום לכל דבר.

 5. אני נגד כל מה שהוא עשה, אבל עם כל זאת, הוא אדם, בן של הוריו ויש לו זכות לגטימית להתאבל על הוריו, זאת מציצנות לשמה.

 6. הדר כהן אולי כעתונאי תשתף את כולם מה המניע האישי שלך שגורם לך לעשות לדוד יוסף וידוי הריגה בכל הזדמנות שנתנת לך ???
  הרי מולי התוודת למה אתה פועל כמו שאתה פועל מולו …
  בהקשר לכתבה הזאת שהעלת יש לי לאמר לך פשוט תעודת עניות לך אבדת כל צלם אנוש !!! מה הקשר לכל מה שהעלת על דוד לאובדן הגדול של כל בני המשפחה שאבדו את ראש משפחתם ונמצאים באבלות שלהם ??? יש לך אלוהים ? יש לך משפחה ? אתה לא מפחד מבורא עולם ????
  צר לי לאמר לך בושה וחרפה לך אם גם ברגע כזה כואב ובטוח כואב מאוד לכל מי שמאבד את אחד מהוריו אתה בוחר להשתמש באבלות לצורך נקמתך האישית אז אנחנו בזים לך וכעתונאי אתה כשלון מובהק !!
  ואם כואב לך הלב שהוא קיבל כחוק את כל האישורים לשבת ולכבד את אביו בשבעה אז אני ממליצה לך על חישוב מסלול מחדש כי אתה חצית את כל הגבולות כאדם שזורם בגופו דם כנראה שאצלך זורמים מים !

 7. הדר כהן אולי תספר לכולם מה המניע האישי שלך מול דוד יוסף שאתה כל פעם מחדש מחפש את כל הדרכים לעשות לו סוג של וידוי הריגה ??
  ראשית בכתבה הזאת שהעלת מגיע לך תעודת עניות כמה נמוך ירדת משפחה שלמה אבלה על מות ראש המשפחה שלהם האבא שלהם ותה מתעסק בתחתית
  במשפט אחד אבדת כל צלם אנוש !!!! תתביש לך !!! פשוט כתבה שבה אתה מבזה רק את עצמך את האתר הנל . מה הקשר לאובדן הגדול ולאבלות של כל המשפחה לכל מה שניסית לצייר כאן ??? הרי הוא לא ברח מכותלי הכלא הוא קיבל את כל האישורים על פי החוק להשתתף באבלות הקשה על אביו אז מי אתה שתחפור איך למה וכמה … והתוספות שלך בכתבה בכדי לנפח אותה רק מוכיחות את הערס שיש בך . פשוט ביזית את עצמך !
  שאף אחד לא ידע את הכאב בלאבד אחד מההורים וכנראה שלך בגוף לא זורם דם אלא מים .. אם במצב כזה לא ידעת להתעלות על עצמך ולשים קו הפרדה מבחנתנו אתה כשלון כאדם ובטח כעתונאי !!! מאמינה שתבחר לא לפרסם תגובתי זו כמו שבחרת להסיר תגובות שלא מחאו לך כפיים בהן אלא בחרו גם לאמר לך שמעשיך הם כבר על גבול הנבזים והתת רמה !

 8. פשוט גועל נפש
  עייני קנאים
  דויד יוסף יצא לחופשי וכולם יצטרכו להצטער על הדיבה שהוציאו
  מעורר חדרה איומה? לא זכור שאנס מישהי לא זכור שהטריד מישהי ואם זה מה שזכור הכל שקר וההוכחות יצאו בהווה.

  כל מי שהלכה.. הלכה מרצונה!

 9. כתבה מגעילה של אנשים צמאי דם וקנאים ! אבא שלו נפטר ! אין בושה ?

 10. גועל נפש של כתבה ומי שכתב אותה יש לך חשבון עם אלוהים אין לכם לב הבנאדם באבל על אביו

 11. כותב הכתבה אתה אחד הכותבים הרדודים שיכולים להיות!!!
  תת רמה לשמה.
  משתמש באבלות של בנאדם בצורה כזאת בזויה!?? לא נשמע כי הוא אנס בחורות ואל תדאג המתלוננות ממש לא מפחדות שיפגע בהן לא סתם זוכה מ18 אישומים או יותר!!!
  לך תחפש לך כותרות אחרות כי לפי צורת הכתיבה שלך ממש אין לך מה לכתוב ולהתעסק בו.

 12. התביישו לכם …אלעק מקומון .

  מעניין מי ממן אתכם ?

 13. הקרובת משפחה של אחת הנפגעות הגזמת עשית ממנו רוצח אין לכם לב אתם אנשים רעים אל תשכחי יש למעלה אלוהים

 14. 1. אין אלוהים למעלה
  2.עבריין מין מורשע וזאת עובדה
  3.להוכיח את חפותו היה צריך להעשות בשלב הראיות.
  4.יש אנשים הטוענים כי התקשר אליהם אישית בעניינים פוליטיים.
  5.אולי הוא ראש עיר סוטה – אבל הכי טוב שהיה כאן בעשרות השנים האחרונות.

 15. גברת הדס כהן, מי את חושבת שאת?!?? נגעלת מלקרוא כל שורה ממה שרשמת. מאחלת לך את מה שאני מאחלת לאוייבים שלי. בן אדם גועל נפש זה מה שאת!!!! תתביישי בעצמך!!!!!!!
  בן אדם דוחה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

ידידים בדרכים. צילום: צח תקומי

בקעת אונו: ידידים בדרכים