יום שני , אפריל 6 2020
דף הבית / האם יו"ר האופוזיציה באור יהודה מצוי בניגוד עניינים?

האם יו"ר האופוזיציה באור יהודה מצוי בניגוד עניינים?

ראש העירייה, ליאת שוחט, טוענת כי עוזי אהרון הוא חבר המועצה היחיד שלא חתם על הסדר ניגוד עניינים. אהרון: "היא משקרת במצח נחושה ומנסה להטיל דופי במעשי כדי לחפות על מחדליה ותפקודה"

עוזי אהרון. צילום: תומר קרן
עוזי אהרון. צילום: תומר קרן

הראיון של יו"ר האופוזיציה באור יהודה, עוזי אהרון, ל"אונו ניוז", מכה גלים בעיר.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" dnewsltd@gmail.com


אחרי שזכה הראיון לאלפי כניסות, שיתופים ותגובות – מגיעה תגובת הנגד של ראש העירייה, ליאת שוחט, שטוענת כי אהרון הוא חבר המועצה היחיד באור יהודה שלא חתם על הסדר ניגוד עניינים, כפי שנדרש על פי חוק התכנון והבנייה.

על פי סעיף 44 ד' לחוק התכנון ובנייה נקבע כי כל מי שעומד להתחיל לכהן כחבר מוסד תכנון מקומי נדרש למסור ליועץ המשפטי את המידע הדרוש לשם בדיקת ניגוד עניינים לפני תחילת כהונתו. ב-27 בנובמבר 2018 פנתה היועצת המשפטית של העירייה, עו"ד שלומית שפינדל, לכל חברי הוועדה לתכנון ובנייה בדרישה למלא שאלון לאיתור חשש לניגוד עניינים. באותה פנייה הדגישה שפינדל כי חבר ועדה שלא ימלא את השאלון, לא יוכל לקחת חלק בדיוני הוועדה.

ליאת שוחט ראש עיריית אור יהודה
ליאת שוחט ראש עיריית אור יהודה

ראש העיר, ליאת שוחט: "לא ברור מדוע עוזי מתעקש במשך שנה שלא למלא את השאלון שהוא חובה על פי חוק כלפי כל מי שנמצא במוסדות תכנון. אני תמהה כיצד מי שמדבר השכם והערב על שקיפות ומנהל תקין מסרב בעצמו לשמש דוגמה ותוהה מה יש לו להסתיר מהציבור. לצערי הרב, זה כבר הפך לשיטה אצלו – לדבר על משהו אחד, ולעשות בדיוק את ההיפך".

אהרון בתגובה: "ראשת העיר משקרת במצח נחושה ומנסה להטיל דופי במעשי כדי לחפות על מחדליה ותפקודה ובמקום להתייחס לגוף טענותי בראיון באונו ניוז בחרה לנסות להטיל בי דופי. העיתוי של משלוח מכתבה מייד בערב לאחר הפרסום מלמד שיש שבכך נסיון להתנכל לי ולפגוע בשמי הטוב. שלוש פעמים שלחתי את הטפסים של ניגוד עניינים ומעניין הם לא התקבלו. כעת שלחתי אותם דרך מבקר העירייה".
אישור שליחה ניגוד עניינים
אישור שליחה ניגוד עניינים
לדבריו, "אני לא מתכוון לעבור לסדר היום ורואה בדבריה ובתגובתה כלשון הרע. בימים הקרובים אחשוף פרשייה בה כל תושב יבין מי השקר נר לרגליו".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל dnewsltd@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

מאי גולן. צילום באדיבות מאי גולן

ח"כ מאי גולן: זה הזמן להוציא את כל המסתננים מאור יהודה