יום רביעי , ספטמבר 18 2019
דף הבית / המצטיינים של מכללת אור יהודה

המצטיינים של מכללת אור יהודה

ארבעה מצטייני דיקן ומצטיינת נשיא, אלה הסטודנטים עם ממוצע הציונים הגבוה ביותר במכללת אור יהודה לשנת 2017. בקרוב יקבלו תעודת הצטינות לתואר הראשון

מכללת אור יהודה

רעות נחום, היא מצטיינת הנשיא לשנת 2017 עם ממוצע ציונים של מעל 95. יחד איתה ארבעה מצטייני דיקן  – ליאת בניתה, מישה גורן, זוהרה בן נעים ואנדרי גולדמן בלימודי התואר הראשון של האוניברסיטה הפתוחה המתקיימים במכללת אור יהודה.
הערכה על החריצות, העקביות וההתמדה אשר הביאו הישגים לימודיים מרשמים והפכו אותם כאמור למצטיינים בשנת הלימודים החולפת לאחר שקיבלו ציון משוקלל של מעל 90 למצטייני דיקן ומעל 95 למצטייני נשיא, על פי הקריטריונים הנהוגים באוניברסיטה.
מכללת אור יהודה הפועלת בשנים האחרונות כמוסד מלמד של האוניברסיטה הפתוחה מציעה לימודים לתואר ראשון ושני בשכר לימוד אוניברסיטאי באמצעות ליווי ויחס של מכללה פרטית, ברמה אקדמית גבוהה וכלל השירותים המשלימים לסטודנטים המסייעים להם להתמקד בלימודים באווירה משפחתית ואינטימית.
מכללת אור יהודה

תכנית הלימודים לתואר ראשון של האוניברסיטה הפתוחה הנלמדת במכללה, מאפשרת ללומדים לעבור בהצלחה מרובה ובהצטיינות יתרה את לימודיהם. התכנית הינה תכנית מובנית המאפשרת לסטודנטים ללמוד מבלי לוותר על הקריירה, המשפחה או חיי חברה במהלך תקופת הלימודים.

הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של אונו ניוז וקבלו עדכונים בזמן אמת
יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.com

גלית ששון, מנהלת המכללה, "במכללה ישנו שיעור התמדה של 81%. ההצלחה שלנו טמונה בשיטה שייצרנו- בזכות הלמידה בקבוצה אחידה, הנכונות לסייע לאנשים עובדים, אימהות וכל מי שזמנו מוגבל, אבל רוצה ללמוד. הצלחנו להחדיר בכולם מוטיבציה ולא לתת לאף סטודנט ליפול ולהרים ידיים"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

איילת שקד

גבעת שמואל – העיר הימנית בבקעת אונו