יום רביעי , אוקטובר 16 2019
דף הבית / ועד עובדים חדש נבחר לעיריית אור יהודה

ועד עובדים חדש נבחר לעיריית אור יהודה

בתום הליך הבחירות רווי יצרים, נבחרו 5 חברי ועד לייצג את עובדי עיריית אור יהודה. בקרוב יוכרז מי יעמוד בראש הוועד. יונית דלאל, מנהלת לשכת ראש העיר שזכתה במרבית הקולות בבחירות, ציינה: "אני אמשיך לפעול בנאמנות, בשקיפות ובשיתוף פעולה מלא יחד עם הנהלת העיר לטובת העובדים".

ועד עובדים חדש נבחר לעיריית אור יהודה

ועד עובדים חדש נבחר בשבוע שעבר לעיריית אור יהודה. לאחר הליך בחירות מסודר שהתקיים בשיתוף ההסתדרות, נבחרו חמישה חברי ועד. יונית דלאל, חברת הוועד הוותיקה, זכתה במרבית הקולות. לצידה נבחרו גם יו"ר הוועד המכהנת סוניה סעדה, גאולה ישראל, מירה קהלני ודני אדלן. כעת יידרשו חמשת חברי הוועד לבחור מביניהם יו"ר.

בשבוע שעבר התקבלו חמשת חברי הוועד על ידי ראש העיר ליאת שוחט ומנכ"ל העירייה עופר תודר. שוחט ציינה בפניהם: "אני רוצה לברך כל אחד ואחת מכם על הבחירה בו. אין לי ספק שתבצעו את עבודתכם נאמנה לטובת עובדי העירייה, אך לא פחות חשוב מכך – לטובת תושבי העיר שלנו. הנהלת העיר ואני בראשה תמשיך לשתף פעולה עם ועד העובדים מתוך האמונה כי רק ביחד ניתן לקדם את העובדים ובכך למעשה לדאוג לתושבים".
 ועד עובדים חדש נבחר לעיריית אור יהודה

יונית דלאל, שזכתה במרבית הקולות בבחירות, ציינה: "אני רוצה להודות לעובדי העירייה על האמון שנתנו בי, ובצוות שלצידי שסייע לי. אני אמשיך לפעול בנאמנות, בשקיפות ובשיתוף פעולה מלא יחד עם הנהלת העיר לטובת העובדים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

עבודות בכביש אילוסטרציה

הקרב על הכביש בין כפר מעש לגני תקווה – בעקבות העבודות לא יורשו תלמידי כפר מעש ללמוד בגני תקווה