יום חמישי , ספטמבר 19 2019
דף הבית / חינוך / יחידת קידום הנוער מסכמת שנה מוצלחת

יחידת קידום הנוער מסכמת שנה מוצלחת

בשבוע שעבר נערך המפגש האחרון של קבוצת ההתנדבות של היחידה לקידום נוער באור יהודה בבית החולים תל השומר. הנערים התנדבו במחלקות השונות וחילקו מזון, בלונים ופרחים למאושפזים ומשפחותיהם

קבוצת ההתנדבות של יחידת קידום נוער סוגרת שנה

בשבוע שעבר קיימה היחידה לקידום נוער שבאגף החינוך את המפגש האחרון של קבוצת ההתנדבות באור יהודה, באירוע התנדבות חגיגי בבית החולים תל השומר. את הפעילות השנתית ואירוע הסיום של קבוצת ההתנדבות הובילה היחידה בשיתוף עמותת "שישי שמח" המאפשרת לקבוצות להתנדב בבתי חולים ברחבי הארץ, ותכנית היל"ה המקדמת השלמת השכלה לנוער. בני הנוער המשתתפים בקבוצת ההתנדבות חילקו מזון, פרחים ובלונים למאושפזים ומשפחותיהם במחלקות השונות.

לכתבות נוספות:
אור יהודה: תוכנית אסטרטגית לחדשנות בחינוך
הסרטן חזר להלל בת ה 17

בקבוצת ההתנדבות השתתפו במהלך השנה תשעה בני נוער שלומדים בתוכנית היל"ה, תכנית חינוכית ייחודית שמטרתה להקנות השכלה ולסייע לנוער להשלים פערים לימודיים כדי לחזק את השתלבותו החברתית והתעסוקתית בעתיד. את הקבוצה הנחו במהלך השנה עובדת מהיחידה לקידום נוער, מורה מתכנית היל"ה ומנחה מטעם עמותת שישי שמח.

ההתנדבות באירוע הסיום התקיימה במחלקות השונות של בית חולים תל השומר: לב, אונקולוגיה, ילדים, מיון ומרפאות חוץ. בני הנוער עברו בין המחלקות וחילקו קפה, עוגיות, חטיפים, בלונים ופרחים, כדי להקל על חווית האשפוז ולאפשר החלמה מהירה למאושפזים ובני משפחותיהם. בשיחת סיכום הפעילות שנערכה לאחר סיום ההתנדבות בבית החולים, העלו בני הנוער את המחשבות והתובנות שלהם על המשמעות של הנתינה למען האחר, ועל התחושות שלהם כשהם נמצאים בצד הנותן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

החשוד , תושב אור יהודה בן 27 הובא לחקירה בתחנת המשטרה ובסיומה נכלא. לבקשת המשטרה, הוארך מעצרו של החשוד על ידי בית משפט השלום בתל אביב עד יום א' ( 22.9)

המשטרה עצרה נהג מונית מאור יהודה בחשד להחזקה של כלי נשק לא חוקי ותחמושת