יום שישי , אוגוסט 23 2019
דף הבית / חדשות חמות / כבשו את בולגריה

כבשו את בולגריה

בתחרות הבינלאומית הראשונה שלהן, בנות אור יהודה חזרו עם מדליות: מעיין מוסקוביץ' עם מדליית זהב כללית, גיל עידו ראשונה בחישוק ואלות, לירן מועלם שנייה בכדור, יסמין בבייב שנייה בכדור ואיה קוואמרה שלישית באלות. אלונה קנטור דבורניצ'נקו: "השאיפה היא להיכנס לסגל האולימפי לנבחרת ישראל ולהגיע לאולימפיאדה"

מתעמלות אור יהודה

בנות נבחרת ההתעמלות האומנותית של אור יהודה בהנהלתה של הספורטאית האולימפית אלונה קנטור דבורניצ'נקו עובדות קשה מאוד בחודשים האחרונים, וכעת הן מביאות הישגים גם בזירה הבינלאומית. בשבוע שעבר שש בנות הנבחרת, גיל עידו, לירן מועלם, מעיין מוסקוביץ, מיכל ביידר, יסמין בבייב ואיה קוואמרה חזרו מהתחרות הראשונה שלהן בחו"ל שהתקיימה בבולגריה עם מדליות והישגים רבים.

 

מעיין מוסקוביץ סיימה במקום הראשון הכללי מתוך 17 מתחרות  וכן במקום הראשון בתרגיל החישוק. גיל עידו סיימה במקום הראשון בתרגילי החישוק והאלות לאחר שגברה על 22 מתעמלות. לירן מועלם קטפה את המקום השני במכשיר הכדור וסיימה במקום החמישי הכללי.

בבוגרות היו גם כן הישגים מרשימים: יסמין בבייב השיגה את מדליית הכסף במכשיר הכדור. מיכל ביידר אמינוב סיימה במקום הרביעי הכללי, ואיה קוואמרה השיגה את מדליית הארד במכשיר האלות.

אלונה קנטור דבורניצ'נקו, המנהלת המקצועית של הענף בעיר, מציינת: "זו גאווה ענקית לעיר אור יהודה ולענף ההתעמלות האומנותית שהתפתח מאוד בשבע השנים האחרונות בעיר בזכות צוות המאמנות של אלונג'ים. אנחנו עם המטרה קדימה והשאיפה היא להיכנס לסגל האולימפי לנבחרת ישראל ולהגיע לאולימפיאדה. יש לנו דור של מתעמלות מדהימות שצמחו עם השנים ורואים זאת בתוצאות שהן הגיעו אליהן בשלושת החודשים האחרונים. הנבחרת האומנותית מחזיקה בשנת 2017 בכ-300 מדליות אישיות וקבוצתיות מסבב התחרויות השנתיות. זהו הישג ראוי להערכה. אנחנו אגודה חדשה שמציבה מטרות וכובשת יעדים ובהחלט על המפה. נעבוד קשה כדי לשמר את הגאווה ולהגיע לאולימפיאדה. בהחלט יש פונטציאל בעיר. אני רוצה להודות לצוות מחלקת הספורט ובראשו לדייגו לוונסון, מנהל המחלקה שמאמין ותומך בנו מאוד".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

חנוכת מרכז אמנויות בתיכון בן צבי

תיכון בן צבי בקריית אונו זכה להוקרה על הישגים חברתיים ולימודיים