יום חמישי , יוני 4 2020
דף הבית / חדשות חמות / לפעמים מטבחים מתגשמים …

לפעמים מטבחים מתגשמים …

"אנחנו בוטיק ייחודי", כך אומר אבי סלמה (45), תושב בקעת אונו, המשמש כמנכ"ל חברת  EMB המתמחה בתכנון, עיצוב ובניית מטבחים, ארונות אמבטיה, ארונות קיר וריהוטים ייחודיים לבית. לא מכבר פתחה החברה אולם תצוגה, בטרמינל סנטר, ברחוב יהדות קנדה, באור יהודה.

EMB KITCHENS

אבי,מודע לעובדה, שהמטבח הוא כבר לא רק מקום בו מכינים אוכל, אלא מקום להתכנסות משפחתית, מקום חם ומזמין, אליו כולם שמחים להגיע ולעיתים גם מקור געגועים לבית ההורים, לתבשילים של אמא.
ב- EMB  גם זיהו, שמי שנותנת את הטון, היא בעצם אם המשפחה, שבמרבית המקרים, היא זו שמאחדת את המשפחה, וגם היא זו שמבלה שעות רבות במטבח. האם היא זו שלעיתים גם דוחפת להחליף את המטבח הקיים  שהתיישן..את ההשראה לדגמים השונים מוצאים  ברשת וגם בדמיונם של הלקוחות, שלעיתים חולמים על המטבח המושלם, במשך שנים בטרם הביצוע בפועל.
איך הגעת לתחום?
"העסק שלנו קיים מעל 35 שנה. מדובר בעסק משפחתי, אותו הקים אבי משה, ואני ממשיך את דרכו. עם השנים, רכשתי ניסיון בכל שלבי העבודה".
EMB KITCHENS

 

 

 

מה ייחודי אצלכם ב-EMB?
"לבנות מטבח, זה לדעת מה הלקוח בדיוק רוצה, זה ללמוד ממנו מה הקונספט שהוא אוהב. יש לקוחות שאוהבים בית חמים, והמטבח המתאים להם, יכול להיות עבורם אותו מקום שקט להירגע מיום העבודה. הלקוחות המגיעים אלינו מקיימים שיחה מקדימה, עם המעצב שלנו, אור קונפורטי. שיודע בדיוק להתאים את המטבח המתאים לכל אחד ואחת. הייחודיות שלנו הוא שיש לנו את המסוגלות וגם את הכלים,הידע והניסיון, המתאימים לבנות מטבחים, במגוון רב סגנונות,שיתאימו ויענו על צרכי אותה משפחה. היום הכל כמעט הולך- רק נדרש לדמיין, ואנחנו כבר נוציא זאת לפועל. עבורנו השיחה המקדימה עם כל לקוח,מאוד משמעותית. אנחנו מאוד קשובים, בכדי להבין איזה מטבח כדאי לבנות,מה צרכי המשפחה, לדוגמה: מקומות אחסון, כמה אנשים אוכלים ארוחה במשותף ועוד. גם בהמשך עם בניית מודל המטבח, נקשיב לצרכים שעולים ונעשה הכל כדי שהמטבח בסיום העבודה, אכן ישרת את בני המשפחה לשנים רבות.
הייחודיות שלנו היא גם שכל מי שמגיע אלינו יודע, שאנחנו משפחתיים וחברתיים, אין מדובר בחברה גדולה,בה אפשר ללכת לאיבוד (כדוגמת הרשתות הגדולות). אנחנו 'תופרים' לכל לקוח, לפי מידה, את מה שהוא אוהב. כל מטבח אצלנו יהיה ייחודי, ולא יהיה דומה למטבח של השכן. מבחינתי, כל לקוח שמגיע- מצטרף למשפחה שלנו".
EMB KITCHENS

 EMB KITCHENSיש מטבח שהשאיר עליך רושם מיוחד?
"יש זוג שעלה מגרמניה ורכש בית פרטי באיזור. הם הלכו בעקבות חלומה של אם המשפחה על מטבח בגווני גלידת מסטיק שכלל גם צבעים כמו צהוב, תכלת,ירוק פיסטוק, ורוד ואפרסק. ההשראה היתה מדיינרים (מסעדות )של שנות ה-50, בארה"ב, שהיו בגוונים מבריקים. לכל הארונות העליונים נבנתה סיומת שונה, בכל מיני צורות גאומטריות. תפרנו יחד את התוכנית והגשמנו להם את החלום".
EMB KITCHENS
מטבחים ונגרות בהתאמה אישית
יהדות קנדה 1 אור יהודה -"טרמינל סנטר"
www.emb.co.il
טל: 03-6289779
פגישת יעוץ ללא התחייבות

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

GINDI. צילום: יח''צ

שלמו 100,000 ₪ ותוכלו לגור בשכונה המבוקשת ביותר בישראל