יום שלישי , ינואר 21 2020
דף הבית / חדשות חמות / מרכז קזז לצעירים מארח את דובר נצרים לשעבר

מרכז קזז לצעירים מארח את דובר נצרים לשעבר

בשבוע שעבר איציק וזאנה התארח במרכז קזז לצעירים, שיתף את צעירי העיר בתהליך הפינוי מגוש קטיף וסיפר על ההחלטה להמשיך לחיות ולגור בנצרים. בין היתר, הציג וזאנה סרטונים והקלטות שהעבירו את המסר של התמודדות מול קשיים ומכשולים.

הרצאה איציק וזאנה

כחלק משיתוף פעולה בין המרכז לגרעין התורני הפועל בעיר והמכינה הקדם צבאית "לביא" באור יהודה, התקיימה בשבוע שעבר הרצאה מרגשת במרכז קזז לצעירים שבאור יהודה. את ההרצאה העביר איציק וזאנה, דובר יישוב נצרים לשעבר שפונה במסגרת הפינוי מגוש קטיף. 


הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות אור יהודה  – להצטרפות
רוצים להגיב לכתבה? היכנסו לקבוצה  – חדשות אור יהודה


במרכז השיחה עמד סיפורו האישי של ואזנה, סביב הנושא של הפיגוע בו נפצע קשה וכן ההתחבטויות והמחשבות תוך כדי ואחרי הפינוי מגוש קטיף וההחלטה להמשיך לחיות ולגור בנצרים לאחר מכן.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" dnewsltd@gmail.com


במהלך ההרצאה שולב מידע מעניין על ההתיישבות, מאפייניו וההיסטוריה של חבל עזה. להרצאה התלוותה מצגת תמונות על החיים בגוש קטיף ובפרט ביישוב נצרים, זאת לצד הקלטות וסרטונים מרגשים. ההרצאה חיזקה אצל המשתתפים את כוחותיהם להתמודד בגבורה עם קשיים ומכשולים וכן את ערכי הציונות, אהבת ארץ ישראל, ההתיישבות, השליחות והדבקות במטרה.

במהלך יום גוש קטיף פעלו גרעין בנות השירות ותלמידי המכינה הקדם צבאית "לביא" בסניף בני עקיבא ובמועדון הנוער הדתי בעיר "מועדון המטרו", והעבירו פעילות מיוחדת שכללה צפייה בסרטונים ותהליך כתיבה שעסק בארץ ישראל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

למי יש זכות בקרקע?

גרושה תבעה את ההורים של בעלה: טענה כי יש לה זכות בקרקע