יום ראשון , ינואר 19 2020
דף הבית / נהגים שימו לב – מבצע משטרתי בכבישים

נהגים שימו לב – מבצע משטרתי בכבישים

המשטרה מתחילה היום למשך חודש ימים בפעולות אכיפה מוגברת בבקעת אונו. עבירות מטרדי תנועה וסיכון חיים, שימוש בטלפון נייד, ונסיעה על אופנים חשמליים בניגוד לחוקי התנועה

משטרה
צילום ארכיון - פעילות משטרתית

במסגרת פעילות משטרת ישראל במלחמה בקטל בכבישים ניתן דגש לעבירות מטרדי תנועה שיש בצידן סכנה לחיי משתמשי הדרך בדגש על עבירות חניה לאורך צירים ראשיים.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" dnewsltd@gmail.com


במסגרת זו, משטרת ישראל תחל היום בפעילות אכיפה ומניעה מצבית על מנת לשמור על ביטחונם של משתמשי הדרך החל מהיום (15.7) ובמהלך החודש הקרוב, יתקיים באזור בקעת אונו מבצע תנועה רחב היקף שיכלול פעילות הסברה, מניעה ואכיפה כלפי נהגים אשר יבצעו עבירות חנייה ומטרדי תנועה.

משטרה

במסגרת הפעילות, אזרחים אשר יחנו בצורה המפריעה לתנועה יתבקשו לפנות את הצירים על מנת למנוע מטרדי תנועה בעיר. לצד זה , תתבצע אכיפה חסרת פשרות נגד בעלי רכבים אשר מסכנים את עצמם ואת שאר משתמשי הדרך כאשר הם חונים באיסור בחניות נכה, יסתירו שדה ראיה בצמתים, יחנו על המדרכה באיסור ויחסמו צירי נסיעה ראשיים.

ממשטרת ישראל נמסר כי פעילות המניעה המצבית ולצידה אכיפה ללא פשרות תימשך במשך כל השנה, זאת במטרה למנוע מטרדי תנועה ולצמצם את הסיכון לתאונות הדרכים.

2 תגובות

  1. מרקוביץ נורית

    הגיע הזמן בכל הרחובות המובילים לקניון בקריית אונו רכבים חונים בצורה שמסכנת נהגים והולכי רגל באופן קבוע

  2. ומה עם עכיפת עוצמת הרעש של האופנוענים שעושים בלילה רעש מחריש עוזניים?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

כלים רב פעמיים קריית אונו

ילדי קריית אונו מצילים את כדור הארץ