יום ראשון , ינואר 19 2020
דף הבית / אור יהודה / ערב הוקרה לצוותי גני הילדים באור יהודה

ערב הוקרה לצוותי גני הילדים באור יהודה

העובדות שפרשו מעבודתן במהלך השנה האחרונה קיבלו תעודות הוקרה מראש העיר, ולאחר מכן הועלתה ההצגה "אני ירושלמי" של תיאטרון גושן בהיכל התרבות. ליאת שוחט: "זו הזדמנות של העיר להגיד לכן תודה על המסירות שלכן"

ערב הוקרה באור יהודה לצוותי גני הילדים

ערב הוקרה לצוותי גני הילדים בעיריית אור יהודה נערך בשבוע שעבר בהיכל התרבות במעמד ראש העיר ליאת שוחט וסגנה אפי גוטמן. במרכזו של הערב הועלתה ההצגה "אני ירושלמי" של תיאטרון גושן שהביא את ספר זיכרונותיו של יהורם גאון ושיריו המוכרים.
כתבות נוספות:
מבצע התרמת דם בבית ספר שיזף באור יהודה
המתעמלות מאור יהודה יצאו למחנה אימונים בכרמיאל

עוד קודם להצגה, הוענקו תעודות הוקרה ל-11 עובדות שפרשו מעבודתן במהלך השנה האחרונה. בזו אחר זו עלו העובדות אל הבמה וקיבלו את התעודה מראש העיר, ליאת שוחט, מנהלת מחלקת גני הילדים, נוגה נדלר, ויו"ר הנהלת העובדים, יונית דלאל, המפקחת על גני הילדים, אילנה מזרחי ומזכירת מחלקת גני הילדים, דינה יהושע.

בערב המרגש פנתה ראש העיר לצוותי החינוך, וציינה: "אחת לשנה יש לנו הזדמנות להגיד לכן תודה. העירייה בראשותי מעריכה את העבודה הסיזיפית שאתן עושות והעובדה שהילדים של כולנו מופקדים בידיים הנאמנות שלכן. לא בכדי מחלקת גני הילדים בעירייה זוכה לשביעות רצון גבוהה מדי שנה בזכות המסירות שלכן שאין שנייה לה".

ערב הוקרה באור יהודה לצוותי גני הילדים ערב הוקרה באור יהודה לצוותי גני הילדים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

גשם ברמת גן

תוציאו את הגטקס: הולך להיות קר ואולי אפילו נראה שלג במרכז