יום שני , אוגוסט 19 2019
דף הבית / אור יהודה / פעילויות שיא לשכונה עם קהילת נווה רבין

פעילויות שיא לשכונה עם קהילת נווה רבין

לאחרונה הסתיים קורס כתיבה דיגיטלית בהשתתפות 18 תלמידים מבי"ס אהוד מנור, זאת ביוזמת הפעילים הקהילתיים. בנוסף, התקיים מפגש מרתק בין תושבי הגיל השלישי לתלמידי מגמת התקשורת בתיכון יובלים שסייעו להם להעלות מתכונים אישיים על הכתב

קהילת נווה רבין בפעילויות שיא לשכונה
קהילת נווה רבין בפעילויות שיא לשכונה

לאחרונה התקיימו בשכונת נווה רבין שתי פעילויות שיא בהפקת הפעילים הקהילתיים של השכונה, שפועלים במסגרת היחידה לעבודה קהילתית בעירייה. באירוע הראשון, 18 תלמידים מכיתות ה' ו-ו' בבי"ס אהוד מנור סיימו בהצלחה קורס כתיבה דיגיטלית. הקורס התקיים בליווי מכון יוספטל וביה"ס בליווי פעילי השכונה. במסגרת הפעילות, התנסו התלמידים בכתיבה יוצרת עם המשורר אמנון יוגד. השיעורים נערכו בבית הספר והילדים נהנו משיעורים מגוונים המשולבים במשחקים, למידה, כתיבה יצירתית, שימוש מתקדם במחשב והפרייה הדדית.

בפעילות השנייה, נערך מפגש בין תושבי הגיל השלישי בשכונה לתלמידי מגמת התקשורת בתיכון יובלים חלק מיוזמה של היחידה לעבודה קהילתית, התכנית הלאומית, קידום נוער ותיכון יובלים. מדובר בהמשך ליוזמה לקיום מפגשים חברתיים לטובת הגיל השלישי בשכונה.

קהילת נווה רבין בפעילויות שיא לשכונה
קהילת נווה רבין בפעילויות שיא לשכונה

לאחרונה נפגשו חברי הקבוצה עם תלמידי יובלים, שישבו עם המבוגרים ועזרו להם לכתוב את המתכונים האישיים שלהם תוך שהם שומעים את הסיפור העומד מאחורי המתכון, כל זאת כחלק מהעובדה שהקבוצה מוציאה לקראת החגים ספר מתכונים מרתק.

לחצו לייק לעמוד הפייסבוק והישארו מעודכנים – אונו  News – אונו ניוז 
רוצים להגיב לכתבה? הכנסו לקבוצה –אונו  NEWS  – אתר החדשות של בקעת אונו

מפגש יובלים
מפגש יובלים

הנערים ששמעו את סיפורי החיים של האזרחים הוותיקים יצאו בתחושת סיפוק גדולה אחרי שקיבלו השראה מהמבוגרים לדרך התמודדות עם החיים, להתגברות על מכשולים, לשמירה על מסורות וחשיבות המשפחה. הנערים יצאו נשכרים והרגישו כיצד המבוגרים קיבלו אותם ורצו לשתף אותם, ובעצם העזרה שלהם להעלות את המתכונים על הכתב, הם חשו מועילים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

חלוקת הילקוטים באור יהודה

חלוקת ילקוטים לילדים באור יהודה