יום רביעי , ספטמבר 18 2019
דף הבית / אור יהודה / המחזור הרביעי של המכינה הקדם צבאית יצא לדרך

המחזור הרביעי של המכינה הקדם צבאית יצא לדרך

המכיניסטים נפגשו עם ראש העיר ליאת שוחט וסיפרו לה על המטרות כחלק מהצטרפותם למכינה. במהלך הטקס הוקרנו שני סרטים אותם כתבו, ביימו, צילמו וערכו שעסק בחלומותיהם לעתיד ובכוחה של קבוצה

המכינה הקדם צבאית
המכינה הקדם צבאית

טקס הפתיחה של מכינת ארז אור יהודה (מחזור ד') התקיים בשבוע שעבר במבנה המכינה. הטקס התקיים במעמד ראש העיר ליאת שוחט, ונציגי עמותת צימאון, אחריי והסוכנות היהודית. אל האירוע הגיעו משפחות המכיניסטים שהחלו לפני מספר חודשים את שנת הפעילות. את המכינה מלווה מיום הקמתה גרנית שטוקמן.


הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות אור יהודה  – להצטרפות
רוצים להגיב לכתבה? היכנסו לקבוצה  – חדשות אור יהודה


במסגרת המכינה, עוברים המכיניסטים סדנאות במשך חודשים עד לגיוס לצבא לשירות משמעותי. בטקס עצמו בוגר המכינה המשרת בשייטת נשא את נאום הבוגר והוקרנו שני סרטים אותם כתבו, ביימו, צילמו וערכו המכיניסטים שעסק בחלומותיהם לעתיד ובכוחה של קבוצה.


לחצו לייק לעמוד הפייסבוק והישארו מעודכנים  – אונו  ניוז
ישירות למייל – כל מה שקורה בעיר – להרשמה


יום קודם לטקס הזמינה שוחט ללשכתה את המכיניסטים, הציגה להם את העיר ושמעה מהם על הרצונות שלהם להכיר את אור יהודה ולתרום מעצמם לטובת העיר. ראש העיר, ליאת שוחט, פנתה לחניכים וציינה: "במהלך החודשים האחרונים אני בטוחה שכבר הרגשתם שאור יהודה היא בית, ואין לי ספק שאתם תרגישו זאת ביתר שאת בהמשך הדרך. זו קהילה חמה שנרתמת לסייע, לחבר ולתרום מעצמה, ודי היה לראות כיצד השתלבתם בצורה מושלמת בפרויקט חלוקת סלי המזון ערב החג. הייתם אמנם גורם אחד, אבל גורם משמעותי בין שלל גופים מלאי נתינה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

החשוד , תושב אור יהודה בן 27 הובא לחקירה בתחנת המשטרה ובסיומה נכלא. לבקשת המשטרה, הוארך מעצרו של החשוד על ידי בית משפט השלום בתל אביב עד יום א' ( 22.9)

המשטרה עצרה נהג מונית מאור יהודה בחשד להחזקה של כלי נשק לא חוקי ותחמושת