יום שני , אוקטובר 21 2019
דף הבית / הכי טוב בעיר שלנו / לראשונה באיזור: מתקני מים צוננים בכל גני הילדים בעיר

לראשונה באיזור: מתקני מים צוננים בכל גני הילדים בעיר

ראש העיר, ליאת שוחט, הובילה מהלך להתקנת מתקני מים צוננים בכל גני הילדים בעיר, וכבר בשלב הראשון הותקנו ב-57 גנים של העירייה מתקני "תמי 4" שמאפשרים מים מסוננים. ההיקף הכספי של הפרויקט בשלב זה: כ-200 אלף ₪. ליאת שוחט: "בטיחות ובריאות ילדינו היא מעל הכול".

מתקן מים

עיריית אור יהודה פועלת לשמירה על בריאות ילדי העיר, כאשר ראש העיר, ליאת שוחט, הובילה לאחרונה מהלך להחלפת כל מתקני המים בכל גני הילדים בעיר למתקני "תמי 4" של חברת שטראוס מים, צעד שמאפשר מעבר למים צוננים ובעיקר מסוננים. 

מתקן מים

עד עתה, בכל גן ילדים בעיר הייתה מותקנת מערכת סינון מים ממגוון יצרנים וברמות שונות של אחריות ושירות. המהלך עצמו כלל החלפה למתקנים חדישים ב-57 הגנים של העירייה בשלב הראשון. בשלב הבא, יוחלפו מתקני המים גם בגנים שאינם גני עירייה, אך נמצאים בהם ילדי העיר, והם תחת ההגדרה מוכר שאינו רשמי.

וואטסאפ אור יהודה

החלפת כל המתקנים תבטיח אספקה של מים מטוהרים, מצוננים או מחוממים, בכל הגנים ולכל הצוותים והילדים לאורך השנה. כמובן שפרויקט ההחלפה כולל שירות איכותי על ידי צוותים מקצועיים וחלפים מקוריים. ההיקף הכספי של הפרויקט בשלב הראשון עומד על כ-200 אלף שקל במימון מלא של העירייה.

עוד יצוין כי המהלך של העירייה למען בטיחות וביטחון הילדים יכלול בחודשים הקרובים רישות של כל בתי הספר במצלמות אבטחה שיופעלו מול המוקד העירוני, החלפת כל לחצני המצוקה בגנים לדגם חדיש ואלחוטי, ופעולות נוספות שמתאפשרות כתוצאה מפריסת תשתיות עיר חכמה ברחבי העיר.

ראש העיר, ליאת שוחט, מציינת: "בטיחות הילדים שלנו היא מעל הכול, וזו הסיבה שהחלטתי לקדם מהלך להתקנת מתקני מים מטוהרים וצוננים בכל גני הילדים בעיר. לצד ההשקעה בפדגוגיה ובתכניות חינוכיות, חשוב לי שהתלמידים והילדים שלנו יוכלו ליהנות מסביבה נעימה ואיכותית, וזה אומר בראש ובראשונה דאגה לבריאותם".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

תלמידי אהוד מנור אור יהודה

מערכת סינון אתרים הותקנה בבתי הספר באור יהודה