יום רביעי , יולי 28 2021
דף הבית / מי ידאג לסטודנטים של המרכז ללימודים אקדמיים באור יהודה

מי ידאג לסטודנטים של המרכז ללימודים אקדמיים באור יהודה

בנוסף לשורת הפרסומים על הקשיים הכלכלים של המרכז ללימודים אקדמיים - מל"א באור יהודה, בחופשת הפסח גם פרצה שריפה מסתורית באחת הכיתות ומאז שותקה הפעילות האקדמית במבנה המכללה. זה לא נעים לראות מכללה סגורה

מכללת מלא אור יהודה

מאות תלמידי המרכז ללימודים אקדמיים – מל"א באור יהודה, נמצאים בדאגה ממשית לעתיד המשך לימודיהם בסמסטר הקרוב ובכלל, מאז השריפה המסתורית שפרצה באחת מכיתות הלימוד, המכללה סגורה ללימודים, סטודנטים נשלחים ללמוד באולם אירועים סמוך וגם בלימוד מרחוק.


  הצטרפו לעמוד הפייסבוק של אונו ניוז


שריפה מכללת מלא אור יהודה

מספר סטודנטים לתואר שני, פנו למערכת אונו ניוז לבדוק מה עתיד הלימודים שלהם במוסד האקדמי אליו נרשמו. מספרת אחת הסטודנטיות –  "כולנו חסרי אונים, נרשמנו למרכז ללימודים אקדמיים, למכללה מסודרת שילמנו שכר לימוד, וחשבנו שהגענו למקום מסודר. פתאום קוראים בתקשורת שיש קשיים כלכליים במכללה, מאז השריפה בפסח אנחנו לא לומדים כמעט, אף אחד לא מדבר איתנו, לא ברור מה עתיד הסמסטר והאם יכירו בנקודות זכות שלנו".

מכללת מלא אור יהודה

מספר סטודנט נוסף לפסיכולוגיה – "אין נציג רשמי של המכללה שמדבר איתנו ונותן תמונת מצב, לי אמרו שבעקבות השריפה הודיעה העירייה כי המבנה מסוכן לשימוש ולכן אין לימודים, לסטודנט אחר אמרו שכיבוי אש לא מרשים לחזור למקום.

יש הרבה דיסאינפורמציה, איפה המועצה להשכלה גבוהה , יש כאן מאות סטודנטים שלא יודעים מה יהיה עתידם האקדמי, חיילים שמו כאן את הפיקדון הצבאי שלהם, האם הכל עומד לרדת לטימיון. האם המכללה נסגרת? מה יהיה עם הכסף שלנו? לאף אחד אין תשובות".

הישועה לסטודנטים של מכללת מל"א לא תגיע כנראה מהמועצה להשכלה גבוהה שם מסרו – "המועצה להשכלה גבוהה עומדת בקשר עם הנהלת המוסד לוודא המשך פעילות אקדמית תקינה בנסיבות שנוצרו בעקבות השריפה"

מעיריית אור יהודה נמסר בתגובה: "נציגי מחלקת ההנדסה בעירייה, ובראשם מהנדסת העיר, אדר' ליאת בן אבו, ביקרו במבנה מספר פעמים. לגופו של עניין, קונסטרוקטור מטעם העירייה קבע כי יש לאסור את הכניסה לצידו המערבי של הבניין בלבד, ובוודאי לא מנע את קיום הלימודים בשאר איזורי המרכז ללימודים אקדמיים. מעבר לכך, העירייה אף הציעה למרכז להשתמש בכיתות לימוד בבתי הספר בעיר עד שישוקם האגף שנשרף".

עד למועד פרסום הכתבה לא נמסרה התייחסות מלשכת נשיא המכללה

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@ononews.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

ירין כהן אח של הדר כהן ז"ל. קרדיט צילום: דוברות המשטרה.

בדרכה של הדר כהן ז"ל: אחיה ירין סיים קורס לוחמי מג"ב