יום שישי , אוקטובר 23 2020
דף הבית / תיכון ברנקו וייס מוביל את אור יהודה

תיכון ברנקו וייס מוביל את אור יהודה

משרד החינוך פרסם את רשימת 288 החטיבות והתיכוניים המצטיינים בישראל. תיכון ברנקו וייס - תיכון יצירתי לתקשורת, זכה בדירוג הראשון על הישגים ערכיים, חברתיים ולימודיים לשנת תשע"ט ע"י משרד החינוך. בשנה האחרונה בית הספר עלה באחוזי זכאות לבגרות, שיעורי הנשירה ירדו ושיעורי ההתמדה עלו.

ברנקו וייס אור יהודה

תיכון ברנקו וייס, היחיד מאור יהודה שנבחר להיות ברשימה הארצית נבחר בזכות ההישגים הערכיים, החברתיים והלימודיים בשנה החולפת. מורי בית הספר יזכו לגמול כספי של 8,451 שקלים.

בין המדדים שנבחנו על ידי משרד החינוך נמצאים נושאים כגון מניעת נשירה, קליטת תלמידי חינוך מיוחד, גיוס לצה"ל או לשירות אזרחי/לאומי, מידת הקרבה לתעודת בגרות מתוך התלמידים שאינם זכאים לתעודה מלאה, אחוז הזכאות לבגרות, אחוז הצטיינות במבחנים אלו, אחוז זכאות לתעודת בגרות איכותית ומידת השיפור או היציבות בהשוואה להישגים בשנה הקודמת.

בית הספר ברנקו וייס, באור יהודה, קולט תלמידים מאור יהודה כמו גם מבקעת אונו כולה, מעניק מעטפת חינוכית מדויקת וחמה לתלמידים הזקוקים למסגרת קטנה ומכילה על מנת להצליח ולהשיג תעודת בגרות. צוות בית הספר משקיע את מיטב המשאבים הלימודיים והרגשיים כדי לקדם את התלמידים, אך גם לא מוותרים על גבולות ומשמעת. הצוות  החינוכי משקיע את כל כולו בתלמידים, ביחס אישי,  במטרה להצליח עם כל תלמיד ותלמידה.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


מנהל תיכון ברנקו וויס, אמיר סער, הביע קורת רוח מהדרוג הגבוה לו זכה בית הספר ואמר: "אני מודה למשרד החינוך על האמון שניתן לנו ועל ההכרה שניתנה לכלל צוות בית הספר. אנו מאמינים שכל תלמיד יכול  להצליח וכאשר מעניקים חינוך אישי ניתן להצמיח כל תלמיד להישגים ולהצלחה. זוהי הזדמנות נהדרת לומר תודה לכל צוות בית הספר על ההשקעה בכל תלמיד ונתינה."

"זו הזדמנות להודות למפקחת בית הספר הגב' אתי ג'אן  ולמנהלת אגף החינוך הגב' דלילה אשכנזי  בעיריית אור יהודה על התמיכה והאמונה בבית הספר וצוותו.  ברנקו וויס הינו  שותף פעיל בתכנית האסטרטגית לחינוך למצוינות אותה מובילה העירייה בראשותה של ראש העיר עו"ד ליאת שוחט והזכייה בפרס של משרד החינוך הוא תעודת הערכה להשקעה הרבה בבית הספר."

אגב, זו לא ההופעה הראשונה של ברנקו וייס ברשימה היוקרתית של משרד החינוך. לפני שלוש שנים בדיוק נבחר התיכון להיכלל בצמרת הרשימה.

מנכ"ל משרד החינוך, שמואל אבואב: "החינוך לערכים הוא אחד מהנדבכים הגדולים והחשובים שמערכת החינוך מקדמת. העידוד לפעילות בתנועות נוער, ארגוני נוער, מעורבות בקהילה או קידום של מיזמים חברתיים מצמיחים מנהיגות צעירה, נוער מעורב ומשנה פני מציאות. בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר נערות ונערים שלוקחים חלק פעיל בתוך החברה, מסייעים לילדים עם צרכים מיוחדים או לקשישים ולמשפחות נזקקות.
כל זה לא יכול להתרחש ללא הרוח והעבודה החינוכית שמובילים יחד המנהלים והמורים. פרס החינוך מהווה הזדמנות לעצור ולומר להם תודה. אני מברך את הזוכים בפרס ומאחל שיעמידו עוד שורה של אנשי חיל כמוהם".

ראש העיר, ליאת שוחט: "אני גאה בהישגים של ארבעת התיכונים שלנו שנכללו ברשימה היוקרתית של משרד החינוך, נתון שמוכיח שמערכת החינוך באור יהודה עושה צעדים משמעותיים בדרך להפיכתה למערכת מובילה. אנו נמשיך להשקיע את המיטב הן בתלמידים והן בצוותי ההוראה שעושים מלאכת קודש שזו ההזדמנות להודות להם יחד עם אנשי המנהלה וההורים ששותפים להישגים אלו. בהזדמנות הזו אני מודה לדלילה אשכנזי, מנהלת אגף החינוך ולצוותה על קידום החינוך ברמה העירונית".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@ononews.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

WhatsApp Image 2020-10-22 at 13.47.20

מוקירים תודה: האיש שעומד מאחורי כתיבת התרחישים לצה״ל