יום שני , דצמבר 16 2019
דף הבית / הכי טוב בעיר שלנו / 1,700 ילדים השתתפו בקייטנות הפסח באור יהודה

1,700 ילדים השתתפו בקייטנות הפסח באור יהודה

בשישה בתי ספר וב-64 גני ילדים פעלו לקראת החג הקייטנות שאפשרו להורים לשלוח את ילדיהם למסגרות איכותיות שכללו הפעלות לקראת החג.

אור יהודה

לא פחות מ-1,700 ילדים השתתפו בקייטנות הפסח באור יהודה, שהופקו על ידי אגף החינוך בעיריית אור יהודה בשיתוף מחלקת הגיל הרך במרכזים הקהילתיים. מדובר במסגרות שנפתחו עבור ילדי גני הילדים (החל מגיל 3) ועד לכיתות ג'. הקייטנות פעלו בשישה בתי ספר – אהוד מנור, שיזף, סביונים, סעדיה גאון, מכתב מאליהו בנות ומדעים ויהדות וב-64 גני ילדים. 

וואטסאפ אור יהודה

אור יהודה

במסגרת הפעילות, עברו התלמידים והילדים שהשתתפו הפעלות לקראת חג הפסח, יצרו יצירות שעסקו בחג עם מוטיבים הקשורים לחג ולעונה, וכן נהנו מפעילויות שעסקו בעולמם של הילדים. ביום האחרון של הקייטנה, הילדים והתלמידים ערכו ליל סדר כהלכתו.

ראש עיריית אור יהודה, ליאת שוחט, מציינת: "שמנו לנו למטרה לייצר מסגרת איכותית עבור תלמידי וילדי העיר לקראת החג כדי לאפשר להורים את האפשרות להיערך בצורה המיטבית לפסח ולא לפגוע בשגרת חייהם. אני שמחה לראות שהמסגרות הללו הוכיחו את עצמן, ומעבר לכמות המשתתפים, שמענו תגובות חיוביות מאוד על הפעילות ואנו נמשיך במסורת הזו גם בשנים הבאות".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

כריך 10

פרויקט "כריך 10": מעניקים ארוחות 10 לתלמידי אור יהודה