יום שני , ינואר 27 2020
דף הבית / אור יהודה / אור יהודה: אביבה אבידן מגיעה ל"פרלמנט הזהב"

אור יהודה: אביבה אבידן מגיעה ל"פרלמנט הזהב"

הפעילים הקהילתיים של הגיל השלישי באור יהודה סיימו את ההכשרה של מכון יוספטל שנמשכה כחצי שנה, לצורך קידום צרכיהם בקהילה. הפעילים ארגנו מסיבת חנוכה בהיכל התרבות בהשתתפות הזמרת אביבה אבידן

 

חברי פרלמנט הזהב עם תעודות הסיום
חברי פרלמנט הזהב עם תעודות הסיום

אירוע השיא של "פרלמנט הזהב", קורס פעילים קהילתיים של הגיל השלישי באור יהודה, נערך בשבוע שעבר בהיכל התרבות עם מופע של הזמרת אביבה אבידן.

חברי הפרלמנט עברו במהלך חצי השנה האחרונה הכשרה מטעם מכון יוספטל שבמסגרתה הם למדו על זהות הפעיל החברתי ותפקידו, עבודת צוות, איתור צרכים בקהילה ותכנון פרויקטים.


הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות אור יהודה  – להצטרפות
רוצים להגיב לכתבה? היכנסו לקבוצה  – חדשות אור יהודה


אביבה אבידן
אביבה אבידן

  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" dnewsltd@gmail.com


עם סיום ההכשרה, יימשך הליווי באמצעות עובדת קהילתית כדי לאתר צרכים של בני הגיל השלישי בעיר ולפתח תכניות קהילתיות, כולל תוכניות למיצוי זכויות.

במסגרת האירוע, שנערך במעמד ראש העיר, ליאת שוחט, ומנהלת אגף הרווחה, ד"ר אסתי אשל, הוענקו תעודות הסיום לחברי הפרלמנט, הופיעה להקת המחול אלגרו מהמשכן למוסיקה ולמחול, ונערכה הופעה של הזמרת אביבה אבידן ששרה בפני 450 אזרחים ותיקים.

ליאת שוחט
ליאת שוחט

האירוע התקיים בשיתוף היחידה לעבודה קהילתית ומחלקת פנאי וקהילה במתנ"ס. ראש העיר, ליאת שוחט, בירכה את האזרחים הבוגרים, וציינה: "אין גאווה גדולה יותר מלראות אתכם שמחים ונהנים כך, ובעיקר פועלים כדי לקדם את הצרכים שלכם בקהילה. אני בטוחה שעוד צפויות לנו תכניות משותפות יחד שיענו על הצרכים שעולים מהשטח".

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

בית משפט

נהג אוטובוס הורשע בגרימת מותו של תושב אור יהודה