יום שבת , דצמבר 14 2019
דף הבית / הכי טוב בעיר שלנו / אור יהודה קיימה קורס מיוחד לפיתוח עסקים לנשים

אור יהודה קיימה קורס מיוחד לפיתוח עסקים לנשים

לאחרונה נחתם קורס "יסודות העסק המצליח" שיזמה היחידה לקידום עסקים בעיריית אור יהודה. טקס הסיום שהתקיים במרכז קזז לצעירים, בנוכחות כל נשות העסקים שהשתתפו בקורס, החל בפעילות גיבוש של "חדר בריחה" והסתיים בחלוקות תעודות גמר לכל המשתתפות.

קורס מיוחד לפיתוח עסקים לנשים

קורס "יסודות העסק המצליח", מיוזמתה של היחידה לקידום עסקים בעיריית אור יהודה בניהולה של אביה דרי, הגיע לאחרונה לסיומו בטקס חגיגי שהתקיים במרכז קזז לצעירים. המפגש האחרון החל בפעילות גיבוש של חדר בריחה נייד, שהיוותה הפוגה קלה מהתכנים המקצועיים שנלמדו במהלך הקורס.


אור יהודה


לאחר מכן התקיים טקס מרגש שכלל דברי ברכה של מנהלת היחידה לקידום עסקים אביה דרי ומנהל אגף צעירים יסף זית, וחלוקת תעודות גמר על סיום הקורס.

הקורס כלל 14 מפגשים, כאשר בכל מפגש נלמד תוכן שונה ורלוונטי לבעלות העסקים: שיווק, פרסום, שימוש במדיה דיגיטלית, מכירות, שירות לקוחות ועוד. כמו כן, במהלך הקורס נלמדו גם מיומנויות אישיות של פרזנטציה אישית, ניהול זמן וסגנונות תקשורת.

לקראת סוף הקורס התקיים מפגש עם דמות נשית מעוררת השראה שפרצה את תקרת הזכוכית והצליחה למנף ולהגדיל את העסק שלה ולשלוט בתחום רחב של לקוחות בתחום יחסי הציבור.

לאור ההצלחה של הקורס וההבנה שהוא עונה על צורך ממשי של נשות עסקים קטנים ובינוניים בעיר, הוחלט לפתוח פורום שיהווה המשך ישיר לקורס שיעסוק באפשרויות ובהזדמנויות לקידום העסק, תוך הכרת הסיכונים והתחרות ורכישת כלים להתמודדות עמם.

הפורום, שיתקיים לאורך שנה, יהיה פתוח לכלל הנשים בעלות העסקים באור יהודה, ויאפשר נוסף לכל ליצור מערכת רישות ביניהן לצורך שיתופי פעולה מניבי הכנסות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

העץ שקרס ברמת פנקס

מנזקי הסופה: עץ קרס על בית ברמת פנקס