יום שלישי , ינואר 21 2020
דף הבית / הכי טוב בעיר שלנו / אלפי אנשים הגיעו לחגוג את פורים בגן תשעה באור יהודה

אלפי אנשים הגיעו לחגוג את פורים בגן תשעה באור יהודה

באירוע המרכזי הופיעו נועה קירל, מיקי, ניק אנד מקס ולהקות המחול וההתעמלות של המרכזים הקהילתיים. במסיבת הנוער בנווה סביון הופיעו רון נשר, מור דוד ואחרים. והיו עוד הרבה מאוד אירועים חגיגיים של המחלקה לתרבות תורנית, במתחם סחל"ב ובשכונת נווה רבין.

נועה קירל - צילום לירן קינן
נועה קירל - צילום לירן קינן

אלפי תושבים וכן משפחות מרחבי הארץ הגיעו בשבוע שעבר לגן התשעה באור יהודה כדי לחגוג את האירוע המרכזי של פורים שכלל הפנינג ענק והופעות של אמנים מהשורה הראשונה.

מיקי - צילום לירן קינן
מיקי – צילום לירן קינן

את מרכז תשומת הלב תפסה הזמרת נועה קירל, שביצעה את מיטב השירים שלה עם מופע חדש שכלל עיבודים חדישים. עוד קודם לכן הופיעו מיקי כוכבת הילדים, הזמרים ניק אנד מקס וכן להקות המחול וההתעמלות של המרכזים הקהילתיים.

להקות המחול - צילום לירן קינן
להקות המחול – צילום לירן קינןאת האירוע הפיקה מחלקת התרבות העירונית בראשות חנה פיזואטי יוסף שיחד עם צוות המרכזים הקהילתיים שהוציאו לפועל את האירוע.

 אור יהודה

מלבד המופעים, נפרסו ברחבי גן שלל דוכנים ועמדות פעילות לכל הגילאים, ביניהם עמדות איפור, עמדות יצירה, מופע קרקס מרהיב, מתקני מתנפחים, מתחמי תנועות נוער, מופעי רחוב, ועוד. ראש העיר ליאת שוחט התחפשה למיני מאוס והסתובבה יחד עם סגנה אלירן אליה בין התושבים.

ליאת שוחט - צילום לירן קינן
ליאת שוחט – צילום לירן קינן
קהל - צילום לירן קינן
צילום לירן קינן

יומיים קודם לכן נערכה מסיבת רחוב לבני הנוער בהשתתפות צעירי העיר שרקדו במשך כארבע שעות לביצועיהם של רון נשר, מור דוד, שלומי לוי, ברדה וצ'ילי. כמו כן, נערכו פעילויות רבות במסגרת המחלקה לתרבות תורנית, ביניהן נשף פורים לנשים עם הזמרת אילנה עדני, אירועים לכל המשפחה עם פעלולנים ותחרויות תחפושות. בנוסף, הפעילים הקהילתיים במתחם סחל"ב ובנווה רבין הפיקו אירועים לשכונות.

פעילות פורים במתחם סחלב - צילום הפעילים הקהילתיים של סחלב
פעילות פורים במתחם סחלב – צילום הפעילים הקהילתיים של סחלב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

למי יש זכות בקרקע?

גרושה תבעה את ההורים של בעלה: טענה כי יש לה זכות בקרקע