יום ראשון , ינואר 19 2020
דף הבית / אסוף המנוף ביבנה – נפרדים מיונתן סבג מאור יהודה

אסוף המנוף ביבנה – נפרדים מיונתן סבג מאור יהודה

המומים וכואבים התכנסו בני משפחת סבג בביתם באור יהודה, מסרבים לעכל את הבשורה הקשה. בני המשפחה - "בשבת האחרונה חגג את יום הולדתו ה-33 יחד עם כל בני משפחתו מבלי לדעת למעשה שזאת מסיבת הפרידה שלו"

יונתן סבג ז"ל

האסון המנוף ביבנה – ארבעה הרוגים בקריסת מנוף באתר בנייה ביבנה. אחד ההרוגים, יונתן סבג, תושב אור יהודה, שעבד בתחום המנופים ביחד עם אחיו ואביו, נהרג באסון הנורא. הלווייתו של יונתן תערך היום, 20.5.2019 בבית עלמין ירקון.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" dnewsltd@gmail.com


בני משפחתו של יונתן, יושבים בביתם שכונת נווה סביון, המומים וכואבים, הם סיפרו על יונתן –  "יונתן היה בחור אחראי ומסור שאהב את עבודתו עם המנופים וגבוה. תמיד דאג לבטיחות הסובבים שלו בעבודה וגם לבטיחותו האישית. יונתן היה בעל לב גדול שתמיד נחלץ לעזרת הסובבים שלו ותמיד עשה זאת בחיוך ובאהבה. בשבת האחרונה חגג את יום הולדתו ה-33 יחד עם כל בני משפחתו מבלי לדעת למעשה שזאת מסיבת הפרידה שלו".

אסון המנוף ביבנה
אסון המנוף ביבנה

גם עיריית אור יהודה והעומדת בראשה, ליאת שוחט פרסמו הודעת תנחומים – משפחת אור יהודה משתתפת בצערם של סמדר וחיים סבג. יונתן סבג, רק בן 33, מצא אתמול את מותו באתר הבנייה ביבנה שבו נהרגו 4 פועלים. יונתן היה תלמיד בתיכון פרקאוף, ואתמול היה אמור לחגוג את יום הולדתו. כל כך צעיר במותו.

מדובר באסון שפקד את המשפחה ואותנו כקהילה. ברגעים האלה, אנו מבקשים לחזק את משפחת סבג היקרה בשם תושבי העיר, ולאחל שלא יידעו עוד צער. העירייה תעמוד לרשות המשפחה בכל דבר שיידרש. יהי זכרו של יונתן ברוך"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

כלים רב פעמיים קריית אונו

ילדי קריית אונו מצילים את כדור הארץ