יום שישי , דצמבר 13 2019
דף הבית / הצלחה אדירה למיזם 'אבות ובנים' באור יהודה

הצלחה אדירה למיזם 'אבות ובנים' באור יהודה

למעלה מ-150 משתתפים לומדים מידי שבוע במרכז "אבות ובנים" הגדול ביותר באזור, ביוזמת חבר מועצת העיר אור יהודה, שלמה זלמן סיונוב.

אור יהודה
שלמה זלמן סיונוב, חבר סיעת ש"ס באור יהודה הקים מיזם "אבות ובנים" שמו. הפרויקט רושם הצלחה, כאשר יותר מ-150 איש לוקחים בו חלק על בסיס שבועי.
אור יהודה
סיונוב סיפר על המיזם: "בשנים האחרונות אני רואה וחש כיצד להורים אין זמן פנוי לילדיהם. הלחץ הכלכלי והחברתי מונע מהורים לתת לילדים זמן איכות. ולכך יצאתי ליוזמה של גיבוש המשפחות בעיר.


הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות אור יהודה  – להצטרפות
רוצים לדווח על מפגע או בעיה? היכנסו – לקבוצה    – 106 של בקעת אונו – עושים סדר  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


לפני כשנה וחצי והקמתי את המיזם של אבות ובנים, כדי לתת את הפן הערכי, והרגשי שישנו בלימוד האב עם בנו. גם בשבתות בתקופת הקיץ ארגנו את הלימוד "אבות ובנים" בשבת קודש, אבל עם כניסתו לתוקף של שעון החורף בישראל העברנו את המיזם למוצאי שבת בבית הכנסת 'אהל משה משכן יצחק' שבאור יהודה.

אור יהודה
שבסיום הלימוד מתקיימות הגרלות יוקרתיות ועשרות פרסים גדולים, שוברים לרכישת פרסים חינוכיים, וכן הגרלות על מגשי פיצה. כל משתתף מקבל פרס ייחודי וממתק אישי".
אור יהודה
חבר ש"ס בקואליציה במועצת העיר רואה ערך סגולי במיזם:  "הורים הודי לי על היוזמה הברוכה, ואמרו שזה מחבר את הקשר בין ההורים והבנים. כחבר מועצת העיר אני שמח לראות את הקהילה פורחת ומשגשגת, וישנן עוד הרבה תוכניות שעומדות על הפרק למען תושבי העיר".
 בנוסף, סיונוב מבקש להזמין את הציבור הרחב להשתתף בלימוד אבות ובנים. ומבטיח: "מי שטורח עכשיו בחינוך הילדים בסוף קוצר בהנאה את הפירות המשובחים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

מסייעים לפצועים. צילום מתוך פייסבוק

סביון: תאונה נוספת בצומת הנוף והאתרוג