יום רביעי , ינואר 22 2020
דף הבית / ונדליזם בשידור חי – נערים מאור יהודה תועדו הורסים עמודי תאורה

ונדליזם בשידור חי – נערים מאור יהודה תועדו הורסים עמודי תאורה

מצלמות האבטחה של עיריית אור יהודה, קלטו נערים הורסים ללא סיבה עמודי תאורה. החומרים הועברו למשטרה, כולל פניהם הגלויות של הנערים, אך הם עדיין לא זוהו ונחקרו

ונדליזם באור יהודה

ונדליזם בשידור חי – חבורת נערים השחיטה ללא סיבה עמודי תאורה בפארק קנדה באור יהודה. התיעוד נקלט במצלמות האבטחה של עיריית אור יהודה והוגשה תלונה במשטרת מסובים. בעירייה מחכים לסיום החקירה בכדי לחייב את ההורים בעלויות התיקון.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" dnewsltd@gmail.com


המקרה המקומם ארעה לפני כשבוע, בשיא החופש הגדול שידוע כתקופה מועדת לפורענות מצד ונדליזם של בני נוער משועממים.

מוקדני הביטחון של עיריית אור יהודה אשר צופים ברוב חלקי העיר דרך מצלמות אבטחה, הבחינו בחבורת נערים מתאמנת בפארק במתקני הכושר, במצלמות יש תיעוד ברור של פניהם של הנערים. בהמשך צעדו ברחבי הפארק שהם בועטים ועוקרים פנסי תאורה, ללא סיבה וגורמים נזקים של אלפי שקלים בציוד התאורה במקום.

ונדליזם באור יהודה

מאחר ופניהם של הנערים מופיעים בצילומים שהעבירה העירייה למשטרה, כבר לפני שבוע, מחכים שתסתיים חקירת המשטרה ואז לתבוע את ההורים של הנערים לממן את הוצאות הנזקים.

ונדליזם באור יהודה

ליאת שוחט , ראש העיר אור יהודה –  העירייה בראשותי משקיעה משאבים רבים בפיתוח המרחב הציבורי, בגינות, בפארקים, בתאורה ובגינון. אנו מגלים אפס סובלנות כלפי מעשי ונדליזם שנובעים כנראה מרגע של שיעמום, כפי שקרה הלילה.

הפעם נפלו קורבן עמודי תאורה חדשים שהותקנו בפארק קנדה והושחתו על ידי מספר בני נוער. בשעה האחרונה הוגשה תלונה במשטרה כנגד אותם נערים שזוהו במצלמות האבטחה של העירייה. בצילומים, שנמסרו למשטרה, ניתן לזהות פנים והאחראים יישאו בנזק אשר נאמד באלפי שקלים. למרות הכול – נמשיך במלוא המרץ לפתח ולטפח את העיר בתקווה שהמקרים מהסוג הזה יהיו בשוליים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

פעילות של אקים

אקים פתחה סניף באור יהודה