יום שני , דצמבר 16 2019
דף הבית / חדשות חמות / ליאת שוחט תעמוד בראש ועדת תקשורת והסברה

ליאת שוחט תעמוד בראש ועדת תקשורת והסברה

לראשונה מאז שנבחרה, ראש עיריית אור יהודה, ליאת שוחט תעמוד בראש הוועדה במרכז השלטון המקומי ותעסוק בין היתר בקידום פעילותו של המרכז והרחבת הפעילות ההסברתית בעיר.

ליאת שוחט ראש עיריית אור יהודה
ליאת שוחט ראש עיריית אור יהודה

בפעם הראשונה מאז כניסתה לתפקיד ראש העיר בשנת 2015, נבחרה ראש עיריית אור יהודה ליאת שוחט לכהן כיו"ר ועדת תקשורת והסברה במרכז השלטון המקומי.  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות אור יהודה  – להצטרפות


במסגרת תפקידה היא עתידה לעסוק בקידום המרכז במדיות השונות, כמו גם הרחבת הפעילות ההסברתית של מרכז השלטון המקומי בפני גורמים שונים.

מלבד תפקידה כיו"ר ועדת תקשורת והסברה, תשמש שוחט גם כחברה בוועדות רבות ומשמעותיות נוספות, כגון ועדת הנוער, ועדת חוסן רשותי, ועדת סל תלמיד, הוועדה לקידום מעמד האישה, הוועדה לשיכון ודיור לאומי.

שוחט מציינת: "חשוב היה לי לקחת על עצמי תפקידים במסגרת מרכז השלטון המקומי שמוכיח את היכולת שלו להשפיע על נושאים שנמצאים בסדר היום הציבורי. אני אפעל במסגרת הוועדות הללו כדי לאחד כוחות יחד עם ראשי רשויות נוספים כדי להגדיל את הכוח שלנו ולשנות נושאים מהותיים שמשפיעים על התושבים שלנו ביומיום, דוגמת תחום הנוער, תחום סל תלמיד וכמובן הוועדה לשיכון ודיור לאומי".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

כריך 10

פרויקט "כריך 10": מעניקים ארוחות 10 לתלמידי אור יהודה