יום רביעי , ינואר 22 2020
דף הבית / מחאת הקייטנות באור יהודה – העירייה הורידה מחירים ההורים לא נרשמים

מחאת הקייטנות באור יהודה – העירייה הורידה מחירים ההורים לא נרשמים

מחאת הקייטנות באור יהודה תפסה כותרות ענק בעקבות כישלון הסברתי של העירייה. מסתבר כי גם אחרי פרסום הקיטנות הציבוריות הזולות, ההורים לא כלל לא ממהרים לרשום את הילדים. המספרים מאחורי המחאה

מחאה הורים באור יהודה
צילום ארכיון

אין ספק שמחאת ההורים באור יהודה, תפסה את העירייה לא מוכנה. בכל שנה לקראת אמצע השנה, נושא מחירי הקייטנות עולה לסדר היום הציבורי, אך בעירייה לא העריכו את עוצמת הכעס והאכזבה של ההורים, רובן אימהות, שהצליחו לתפוס כותרות ארציות וגרמו למשרד הפנים להתערב ולשלוח רמיזה עבה לרשויות.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" dnewsltd@gmail.com


אך למרות שהעירייה פרסמה מחדש את הקייטנה הציבוריות הזולות לגני הילדים בעלות נמוכה של 765 שח, אף הורה לא רשם את ילדיו, כך גם לגבי הקייטנות הציבוריות בבתי הספר, עד כה נרשמו רק חמישה ילדים.

לעומת זאת לקייטנות היקרות יותר, נרשמו כ 501 ילדים,  לקייטנת ילדודס, לכל חודש יולי בעלות של 1700 שח –  נרשמו כ- 390 ילדים וליום הקצר – 104 ילדים.

אל קייטנת החופש הגדול שמאורגנות בבתי הספר, נרשמו עד כה 635 ילדים ו 56 ילדים נרשמו לצהרוני בתי הספר.

קייטנה באור יהודה

אין ספק כי מחאת ההורים באור יהודה מהווה שינוי מגמה  אצל ההורים המבקשים לעמוד על זכויותיהם, אך זהו גם שיעור לעירייה בהגברת הקשב והושטת יד פתוחה כאשר עולים קולות מחאה.

בשורה התחתונה המחאה העלתה באור מאוד לא חיובי את העיר, לצד איומים בתביעות משפטיות נגד כלי תקשורת, כי תמיד צריך להאשים מישהו, פרסמה העירייה את הקייטנות הציבוריות כפי שהייתה מחויבת בחוק, אך במבחן התוצאה, ההורים כלל לא ממהרים לרשום אליה למרות המחיר הזול.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

פעילות של אקים

אקים פתחה סניף באור יהודה