יום שבת , דצמבר 7 2019
דף הבית / נעצרו חשודים – קרב יריות בשכונת מגורים באור יהודה

נעצרו חשודים – קרב יריות בשכונת מגורים באור יהודה

המשטרה עצרה 4 חשודים בירי חי ברחוב סיני באור יהודה בעקבות סכסוך פלילי. על פי העדויות התבצע ירי בין מספר חשודים שחלק מהקליעים פגעו בבתי התושבים. ממשטרת ישראל נמסר - אנו רואים בחומרה כל מעשה אלימות ובריונות, ונפעל בכל האמצעים והמישורים על מנת למצות את הדין עם עבריינים הפוגעים בביטחונו של הציבור.

ניידת משטרה. אילוסטרציה

לפני מספר ימים ארע אירוע ירי ברחוב סיני באור יהודה – על פי החשד בוצע הירי בעקבות סכסוך בין המעורבים. כשאלו שלפו אקדחים והחלו לירות אחד על השני , באמצע שכונת מגורים באור יהודה. שוטרי משטרת מסובים שהחלו לחקור את האירוע הגיעו לארבע חשודים שנעצרו מיד.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


שוטרי משטרת ישראל וחוקרי זיהוי פלילי פעלו בזירת האירוע, אספו ממצאים ובסיוע אמצעים טכנולוגיים ערכו סריקות נרחבות לאיתור החשודים ומעצרם. החשודים ( 26, אור יהודה; 18, אור יהודה, 31, ירושלים; 21, אור יהודה) אותרו ונעצרו.

אירוע ירי באור יהודה

הם הובאו לחקירה במשטרה, בתום החקירה הובאו להארכת מעצר בבית משפט שלום בת"א שהחליט לשחררם. ביום ג' (23.4) על החלטת השחרור הוגש ערר ע"י משטרת ישראל לבית משפט מחוזי שם הוחלט על הארכת מעצרם עד היום( 25.4). היום המשטרה תבקש להאריך את מעצרם בשנית.

ע"פ החשד הירי בוצע על רקע סכסוך קודם בין מספר חשודים.

 

משטרת ישראל , רואה בחומרה כל מעשה אלימות ובריונות, ותפעל בכל האמצעים והמישורים על מנת למצות את הדין עם עבריינים הפוגעים בביטחונו של הציבור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

מיגון בסביון. צילום: אבי מנו

בטוחים מתמיד בסביון