יום שישי , אוגוסט 23 2019
דף הבית / עיריית אור יהודה מקימה יחידה סביבתית

עיריית אור יהודה מקימה יחידה סביבתית

המשרד להגנת הסביבה יתמוך בעירייה בסכום של 1.2 מיליון ₪ לצורך הקמת היחידה שתפעל במגוון תחומים סביבתיים, כגון ניטור אוויר, ניטור רעש, תכנון סביבתי, ניטור הפרדת פסולת וחינוך סביבתי במערכת החינוך ובקהילה

אור יהודה

עיריית אור יהודה פועלת להקמת יחידה סביבתית במטרה לשמור על איכות הסביבה בעיר בהתאם לחוקי העזר העירוניים. המשרד להגנת הסביבה הודיע לעירייה על תקצוב היחידה בסכום של 1.2 מיליון ש"ח.

היחידה הסביבתית העירונית שתוקם תופעל על ידי העירייה והמשרד להגנת הסביבה בשיתוף מחלקות העירייה השונות ובמגוון תחומים, כגון ניטור אוויר, ניטור תנאים סביבתיים ברישוי עסקים, תכנון סביבתי, ניטור רעש, ניטור הפרדת פסולת, חינוך סביבתי במערכת החינוך ובקהילה, ועוד.


הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות אור יהודה  – להצטרפות
רוצים להגיב לכתבה? היכנסו לקבוצה  – חדשות אור יהודה

לחצו לייק לעמוד הפייסבוק והישארו מעודכנים  – אונו  ניוז
ישירות למייל – כל מה שקורה בעיר – להרשמה


בשנים האחרונות מקדמת העירייה על בסיס תפיסת עולם סביבתית הכשרה של עובדים ממחלקות שונות בקורסים של המשרד להגנת הסביבה בתחומים אלו, כאשר היחידה הסביבתית היא נדבך נוסף בפעילות העירייה לקידום העיר בשמירה על בריאותו ובאמצעות מניעה וטיפול במפגעים.

 ראש העיר, ליאת שוחט, מציינת: "אנו רואים חשיבות רבה בהקמה של יחידה סביבתית שתפקידה לדאוג לבריאות הציבור ולשפר את איכות החיים של התושבים. אין לי ספק ששיתוף הפעולה עם המשרד להגנת הסביבה יוכל לסייע בידינו לעמוד במטרות הרבות שהצבנו לעצמנו בכל הקשור לשמירה על סביבת חיים מקיימת שתופעל כבר מגיל צעיר".

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

יעל שטרמר מנהלת הרצל יהוד

דוח חסוי של משרד החינוך על מנהלת בית ספר ביהוד נחשף