יום רביעי , ינואר 29 2020
דף הבית / רוני פרידמן חשפה את הסוד הגדול

רוני פרידמן חשפה את הסוד הגדול

פרידמן, שגילה רק בגיל 32 שהיא מאומצת, התארחה להרצאה מרתקת במתנ"ס ושיתפה על הסוד שטלטל את חייה, וכיצד לאחריו הפכה למשותקת כשגופה קרס. האירוע התקיים במסגרת תכנית הקתדרה העממית

רוני פרידמן
רוני פרידמן

רוני פרידמן, שגילתה רק בגיל 32 שהיא מאומצת, התארחה בשבוע שעבר במשכן למוסיקה ולמחול באור יהודה במסגרת תכנית הקתדרה העממית שמפיקה מחלקת פנאי וקהילה במתנ"ס. פרידמן סיפרה לקהל הרב שהגיע לספרייה שמאז שהייתה ילדה, תמיד הרגישה שיש סביבה סוד.


הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות אור יהודה  – להצטרפות


בין השאר היא חוותה התלחשויות בין החברים לכיתה, מבטים בשכונה, ובכלל – מספר תעודת הזהות שלה היה שונה באופן חריג. בזמן שכולם ידעו, כולל שכנים, חברים ומשפחה, רק לה לא סיפרו את האמת שהיא מאומצת.

 במהלך ההרצאה, סיפרה פרידמן על הליך הגילוי שגרם לה לשיתוק והיא החליטה לצאת למסע חיפוש אחר זהותה. כולם חשבו שהיא יודעת, אבל הגילוי המאוחר טלטל אותה לא רק מבחינה נפשית. גופה קרס והיא הפכה למשותקת. בבית החולים חשבו שזהו דיכאון אחרי לידה, אך היא ידעה שתצליח לחזור לעצמה רק אחרי שתחפור בקרביים של הסוד ותשלים את החלקים החסרים בזהותה.

במשך כל ההרצאה הקהל שהגיע שתה בשקיקה כל מילה. בתום ההרצאה, העבירה פרידמן מסר אחד לנוכחים – "דברו על הסודות שלכם כי זה משחרר".


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" dnewsltd@gmail.com


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

מרכז מורשת יהדות בבל. -צילום: יהודה כץ

51 שנה להוצאתם להורג של תשעת היהודים בבגדאד