יום שני , ינואר 27 2020
דף הבית / המשחק המכריע – לא רוצים את אוהדי אור יהודה

המשחק המכריע – לא רוצים את אוהדי אור יהודה

1000 אוהדי הכדורגל של אור יהודה צפויים להישאר מחוץ למגרש בעקבות התעקשות ההתאחדות לכדורגל לקיים את המשחק באיצטדיון במתחם וולפסון שבו רק 300 מקומות

אור יהודה כדורגל
אורי רחביה דף הפייסבוק מ.כ. אור יהודה

המתח לקראת המשחק המכריע בין קבוצת מ. כ אור יהודה לשמשון תל אביב שיתקיים ביום שישי ממשיך לעלות. המשחק אמור להכריע מי תהיה הקבוצה שתעלה לליגה א', מושך את אוהדי הקבוצות משתי הצדדים.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" dnewsltd@gmail.com


קבוצת מ. כ אור יהודה היא הקבוצה העירונית של העיר ולה אוהדים רבים המלווים אותה כבר שנים ארוכות, ההתרגשות של האפשרות לעלות ליגה, גורמת לאוהדים רבים לרצות להגיע אל המשחק שנקבע כבר לפני הרבה זמן, במתחם האימונים וולפסון בחולון, המגרש של קבוצת שמשון תל אביב.

ראש העיר, ליאת שוחט, קיבלה פניות רבות של אוהדים שזועמים על החלטת ההתאחדות לקיים את המשחק בוולפסון, ופעלה במגוון אפיקים כדי לנסות ולשנות את ההחלטה, בין השאר אל מול בכירים בהתאחדות ובמשטרה. "אין שום סיבה שתימנע מהאוהדים האפשרות הלגיטימית לראות משחק כדורגל, בוודאי כשיש דרישה גבוהה כל כך", מציינת שוחט.

"אני מצפה מההתאחדות להבין שיש פה מצב מיוחד כשמשחק כדורגל מעורר התעניינות רבה ואין שום סיבה לחסום אוהדים רבים מלצפות בו. מדובר בהחלטה אומללה ועוד לא מאוחר לשנות אותה".

ממשטרת ישראל נמסר – "לקראת משחק הכדורגל המתוכנן, ביצעה המשטרה הערכת מצב לה קדמו פגישות עם הנהלות שתי הקבוצות.
בשל כמות מקומות מוגבלת (267 מקומות) של אוהדים אשר יכול האצטדיון להכיל הוחלט על סגירת קופות ותתאפשר רכישה של כרטיסים אך ורק במכירה מוקדמת ומי שלא ירכוש כרטיס מבעוד מועד, לא יוכל להיכנס.

בתוך כך, להבנתנו, אישרה ההתאחדות את שידור המשחק בשידור חי באינטרנט על מנת לאפשר גם לאוהדים שלא צלחו לרכוש כרטיס לצפות במשחק. למותר לציין, כי כלל השיקולים שנבחנים במשטרת ישראל עוסקים בראש ובראשונה בשמירה על בטחון הציבור , תוך ביצוע כלל האיזונים הצריכים לעניין".

כדורגל אור יהודה

לרוע המזל, באיצטדיון ישנם רק 300 מקומות, על פי החלטת ההתאחדות רק 30 כרטיסים הם עבור האוהדים של אור יהודה. האוהדים באור יהודה כועסים ומכריזים כי לפחות 1000 מהם יגיעו למשחק, חלקם אף שכרו אוטובוסים כדי להגיע בהמונים למשחק. מחאת האוהדים הגיעה אל התאחדות לכדורגל והמשטרה אך שם מתעקשים לקיים אתה המשחק באצטדיון הקטן.

מגרש כדורגל באור יהודה

האוהדים פנו לראש העיר אור יהודה, ליאת שוחט בבקשה שתפנה להתאחדות והגורמים הרשמיים לשנות את המיקום של המשחק. אך כרגע אין חדש, רק 30 אוהדים מאור יהודה יוכלו לקנות כרטיס ולהיכנס למגרש. המשטרה אף הודיע כי לא ייפתחו קופות למניעת התקהלות וסכנה של דוחק.

משחק כדורגל אור יהודה

אוהדי אור יהודה מבטיחים לא לוותר, "אנחנו הודענו לכולם שיגיעו לפחות 1000 אוהדים, האחריות היא של ההתאחדות והמשטרה, אנחנו נכנס למשחק בכל דרך, הקבוצה הזאת בדם שלנו. בגלל שמדובר בליגה ב', מזלזלים בנו, אם זאת היתה קבוצה בליגת העל היו מיד נענים לדרישות שלהם, אור יהודה לא אוהדים סוג ב'.

אם ייקרה שם אסון בגלל אנשים שלא נכנסים, המשטרה והתאחדות יצטרכו לתת תשובות למה לא נענו לבקשה שלנו לעבור לאיצטדיון גדול יותר".

מההתאחדות לכדורגל נמסר – המשחק יתקיים במגרש הביתי של המארחת. לא יהיה שום שינוי. ההתאחדות, אגב, תעביר את המשחק המעניין בשידור חי בדף הפייסבוק שלנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

רמי גרינברג, ראש עיריית פתח תקוה

ראש עיריית פתח תקווה לקריית אונו: אל תאיימו עלינו עם אגרת הגודש