יום רביעי , יולי 24 2019
דף הבית / חדשות חמות / יובלים: הנבחרת סיימה רביעית בטורניר המחוזי בכדורסל

יובלים: הנבחרת סיימה רביעית בטורניר המחוזי בכדורסל

נבחרת הכדורסל של יובלים השיגה ניצחונות מרשימים בשלבים המוקדמים של טורניר מחוז ת"א, בין השאר על אמית ר"ג, עירוני י"ד ורמות בת ים, אבל נכנעה בשני משחקיה בטורניר הגמר וסיימה במקום הרביעי המכובד. ליאת שוחט, ראש העיר: "הזדמנות לברך על הדרך היפה והכבוד שכיתת הספורט מעניקה לעיר".

נבחרת יובלים
נבחרת יובלים

נבחרת כדורסל ט' בנים של חט"ב יובלים  באור יהודה סיימה בשבוע שעבר במקום הרביעי בטורניר המחוזי באולם הפיס בעיר בהשתתפות ארבע הנבחרות הטובות ביותר במחוז תל אביב. בסיומו של הטורניר, סיימה הנבחרת במקום הרביעי המכובד.


הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות אור יהודה  – להצטרפות
רוצים להגיב לכתבה? היכנסו לקבוצה  – חדשות אור יהודה


אחרי שהנבחרת המודרכת על ידי שרון שדה, יאיר אורן וטלמור בן חיים, צלחה את השלבים המוקדמים והעפילה לארבע האחרונות בזכות ניצחונות על אמית רמת גן, עירוני י"ד ורמות בת ים, פגשה יובלים בשלב חצי הגמר את עירוני ד', אך נכנעה לה. בקרב על המקום השלישי הפסידה יובלים 64:56 וחתמה את השתתפותה בטורניר במקום הרביעי.

ראש העיר, ליאת שוחט, מציינת: "אמנם הטורניר הסתיים לא כפי שציפינו, אבל זו הזדמנות לברך את שחקני הנבחרת על הדרך היפה עד לטורניר הגמר והכבוד שהם העניקו לעיר בזכות הניצחונות בשלבים המוקדמים ועצם ההעפלה לארבע האחרונות. אין ספק שכיתת הספורט ביובלים מספקת הישגים בכל הענפים ובכל הרמות, ואנו נמשיך להעצים את הפעילות הזו ולגדל דורות של ספורטאים בעיר".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

אקדח שנתפס אצל עבריין מאור יהודה

כתב אישום נגד העבריין מאור יהודה