יום שלישי , אוקטובר 22 2019
דף הבית / חדשות חמות / ציפיות גבוהות: נוער מ.כ אור יהודה בשאיפה לעלייה 

ציפיות גבוהות: נוער מ.כ אור יהודה בשאיפה לעלייה 

החבורה של גילי ג'נח פתחה את אימוניה לצד הקבוצה הבוגרת. מאמן הקבוצה הצהיר: "המטרה לעלות ליגה בסוף השנה"

פייסבוק מ.כ אור יהודה
פייסבוק מ.כ אור יהודה

קבוצת הנוער של א.ס אור יהודה פתחה את אימוניה בתחילת השבוע, כאשר באימון הפתיחה נכחו 26 שחקנים. המנהל המקצועי של מחלקת הנוער, גילי ג'נח, צופה שנה משופרת לעומת קודמתה: "לאחר עונה קשה מבחינת סגל שחקנים השנה המצב שונה. עלתה קבוצה שלמה לנוער פלוס מה שנשאר והרי לך קבוצה רחבה מאד, שהמטרות שלה ברורות – להיות בצמרת וכמובן לנסות לעלות ליגה בסוף השנה".

פייסבוק מ.כ אור יהודה
פייסבוק מ.כ אור יהודה
כמי שעומד בראש המערכת המקצועית, ג'נח שם לו למטרה לקדם שחקנים צעירים. "המטרה הראשונה והמרכזית היא לייצר שחקנים לקבוצה הבוגרת, כי שמנו לעצמנו יעד במחלקת הנוער שבו תוך 3-4 שנים הסגל יתבסס על שחקני בית וחיזוקים מבחוץ". כבכל קבוצה תחרותית, גם באור יהודה שואפים להישגיות. ג'נח מכוון לעלות ליגה עם הנוער כבר השנה.  "המטרה הקבוצתית היא לעלות ליגה, שזו משימה קשה בפני עצמה, כאשר יש עולה אחת ואני בטוח שנהיה שם ונתמודד על העלייה".
המאמן גילי ג'נח . פייסבוק מ.כ אור יהודה
המאמן גילי ג'נח . פייסבוק מ.כ אור יהודה
בזמן שקבוצות הבוגרים והנוער באור יהודה החלו את אימוניהן, שאר קבוצות מחלקת הנוער תחלנה להתאמן במהלך השבוע הקרוב. גילי ג'נח ידריך את קבוצת הנוער, נערים א' תחת ירון שמואלי, אלירן שערי, קפטן הבוגרים יאמן את קבוצת נערים ב', נערים ג' בהדרכת ניקי אליהו. בגזרת הילדים, דן פוזננסקי, שמשמש כמאמן השוערים במחלקה כולה, יאמן את ילדים א', קובי זכריה, המנהל מקצועי בחטיבה הצעירה ילווה את ילדים ב', כאשר עמי יעל, מנהל הקבוצה הבוגרת, יאמן את ילדים ג'. שנתונים צעירים: טרום א' – חיים לפידות, טרום ב' – עמית סעדה. מנהל המחלקה – ישראל בצון, גיא פרץ – מנכ"ל המועדון, יאיר משיח – הבעלים

  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

תלמידי אהוד מנור אור יהודה

מערכת סינון אתרים הותקנה בבתי הספר באור יהודה