יום שבת , ספטמבר 21 2019
דף הבית / דרבי לוהט בכדוריד: קריית אונו מול סביון בגמר גביע המדינה לנערים

דרבי לוהט בכדוריד: קריית אונו מול סביון בגמר גביע המדינה לנערים

החבורה של אמיר דן מחפשת תואר נוסף אחרי כתר האליפות. בינה לבין הדאבל יעמדו שחקני כיתה ט' מסביון 

צילום: פייסבוק אונו כדוריד. ערים כיתה ט' הפועל קריית אונו 
צילום: פייסבוק אונו כדוריד. ערים כיתה ט' הפועל קריית אונו 
הפועל קריית אונו תפגוש את א.ס סביון (חמישי, 18:00) באולם הכדוריד בסביון למשחק גמר גביע המדינה. מדובר במפגש דרבי יוקרתי בין קבוצות נערים של כיתות ט'.
הקבוצה מקריית אונו, שמודרכת ע"י המאמן אמיר דן, מכוונת לדאבל אחרי שזכתה כבר באליפות המדינה. בדרך לאליפות גברו הנערים על מכבי דימונה, היריבה העיקרית על התואר 30:36.
צילום: פייסבוק אונו כדוריד. בנים כיתה ח'
צילום: פייסבוק אונו כדוריד. בנים כיתה ח'
חניכיו של אמיר דן העפילו לגמר הגביע לאחר שגברו על א.ס.רמת השרון, 27:40, בעוד שהיריבה ממול, א.ס סביון, דילגה מעל הפועל אשדוד, 28:33.
סגל הפועל קריית אונו כולל את בר מנובה, שחר גרונדמן, נבו מדינה, עדי מתתיהו, מתן סחייק, רועי שהינו, עומר גפן, זיו גזית, גיא צחור, גיא מגזניק, יואב שקד, אור מכלוף, ניצן ארואטי וצמד השוערים, עמוס לוזון ויואב כץ.
מנגד א.ס סביון בהדרכתו של אריק נלקן תתייצב עם הסגל שכולל את טום ויינינגר ,תום רוזנפלד, השוער טל ניצן , אורי זגר , רותם כהן, יהודה אליאב, עילי קונפינו , שגיא תירוש ,טל פיימן , עומרי מטלון ,ניב דורפמן
ליאם טריגר ,קורן בן עטר, אדם טסלר
. בסביון ידעו לספר כי הכדוריד הוא ענף הספורט העיקרי וכי הם מקווים להחזיר עטרה ליושנה. ראש מועצת סביון, מוטי לנדאו, ומכובדי המועצה יהיו נוכחים במשחק זה.
צילום: פייסבוק אונו כדוריד. א.ס סביון
צילום: פייסבוק אונו כדוריד. א.ס סביון
אמיר דרוקר, מנהל אגודת הפועל קריית אונו, רואה בשחקנים הצעירים שלו את דור העתיד של הכדורידנים בעיר: "השחקנים בגילאי הנוער הם השלד של קבוצת הבוגרים ואם נמשיך לייצר שחקנים טובים נהיה בנויים על שחקני בית, שזה משהו נדיר בענף הכדוריד". במועדון מורגשת תכונה לקראת גמר הגביע וציינו כי צפוי להגיע קהל רב לסביון. בגמר ינכח אף ראש העיר, ישראל גל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

החווה החקלאית ובית ספר שרת

משרד החינוך נותן תקציב מיוחד לגנים ובתי ספר לפרויקטים של יזמות וחדשנות