יום שני , יוני 1 2020
דף הבית / סביון / האח הגדול גרסת סביון

האח הגדול גרסת סביון

ברחבי הישוב היוקרתי נפרשו מצלמות רבות, אמצעי ניטור וטכנולוגיות חכמות בשיתוף חברת בזק. מוטי לנדאו, ראש המועצה:"אני גאה לצרף את סביון לקבוצת העילית של ערים גדולות בישראל ובעולם, שתושביהן נהנים מיתרונות העידן הדיגיטלי בחיים העירוניים"

מוקד הפעלה בסביון

המועצה המקומית סיימה להטמיע בסביון את מערכת ניהול העיר החכמה. בתום תקופת הכנה ארוכה, סביון הפכה ליישוב חכם וכל המוסדות הציבוריים בה – לרבות מוסדות החינוך, בית התרבות, משרדי המועצה והספרייה העירונית – רושתו במערכת טכנולוגית מיוחדת של חברת בזק. מערכת זו משמשת את המועצה לצרכי ביטחון ובקרה, מאפשרת חיסכון במשאבים ומייעלת את עבודת המועצה. המעבר לעיר חכמה כלל פריסה של מערכת מצלמות Bcam ברחבי המועצה ומוסדות הציבור בסביון, וכן בחיישני הצפה, גלאי אש ועשן, חיישני פתיחת דלתות במוסדות, חיישני טמפרטורת חדר ועוד. באמצעות מערכת המצלמות והחיישנים המועצה מנטרת את המוסדות הציבוריים בסביון, שולטת עליהם מרחוק, מונעת תקלות ומטפלת בתרחישים בזמן אמת. בנוסף, המערכת מאפשרת למועצה לחזק את הקשר עם תושבי סביון באמצעים שונים, כגון מערכות דיוור חכמות, ניתוחי מידע אודות פעילויות ביישוב ועוד.
רשת המצלמות שנפרסה ברחבי סביון תורמת משמעותית להעלאת רמת הביטחון ביישוב ומייעלת את יכולות הבקרה של המועצה המקומית, בראשה עומד מוטי לנדאו. בשבועות הקרובים מנמ"ר המועצה ואנשי בזק יטמיעו גם פתרונות לניהול חכם של אנרגיה, המאפשרים בין היתר שליטה מרחוק על מזגנים ומערכות חשמל. המערכת מאפשרת למועצה ליהנות מכלים לניתוח מידע ותיאום בין משאבים עירוניים בזמן אמת, דבר המקל על תהליך קבלת החלטות וחיסכון בעלויות לטובת התושבים. בנוסף, מאפשרת המערכת ללמוד את כלל ההתרחשויות ביישוב ולהיות מוכנים מראש לתרחישים אפשריים.

מוטי לנדאו, ראש המועצה: "אני גאה לצרף את סביון לקבוצת העילית של ערים גדולות בישראל ובעולם, שתושביהן נהנים מיתרונות העידן הדיגיטלי בחיים העירוניים. הפיכת סביון לעיר חכמה נעשתה כחלק ממהלך שיזמתי להטמעת טכנולוגיות חדשניות ביישוב, המאפשרות לשמור על איכות החיים הגבוהה בסביון ושדרוג חווית המגורים בה, תוך התייעלות וחיסכון במשאבים. המועצה המקומית בראשותי ממשיכה לפעול במרץ למען תושבי סביון, לחזק את ביטחונם האישי, לשמור על המרחב הציבורי ולפתח את היישוב".
יקי זנו, סמנכ"ל טכנולוגיות ורשת בבזק: "פלטפורמת העיר החכמה שבזק מציעה לרשויות המקומיות, טומנת בחובה פוטנציאל עצום לניהול נכון וחסכוני יותר עבור הרשות, ולהגברת תחושת הביטחון האישי של תושביה. יותר ויותר ערים, בעולם ובארץ, עושות שימוש גדל והולך במידע ובטכנולוגיות תקשורת כדי לנהל טוב ונכון יותר את משאביהן, לייעל את פעילותן, לחסוך במשאבים ולהקנות לתושביהן תחושה של ביטחון אישי מוגבר. סביון היא בהחלט מחלוצות המגמה הזו בישראל ובאמצעות מוצרי העיר החכמה יוכלו תושבי היישוב ליהנות מרמת שירות עירונית גבוהה יותר ומנוחות רבה יותר"

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@ononews.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

יוחננוף סניף חולון צלם אביב קורט

רשת יוחננוף מפרסמת את ההכנסות – 765.6 מיליון שקל