יום שלישי , ינואר 21 2020
דף הבית / חדשות סביון / חינוך / תלמידי בית הספר סביון-גני יהודה בירושלים

תלמידי בית הספר סביון-גני יהודה בירושלים

״לימוד ערכי משמעותי מחייב אותנו כאנשי חינוך לשלב בתוכנית הלימודים גם לגעת בנושאים השונים ולא רק לדבר עליהם״, הסביר מנהל בית הספר, יניב בכר.

ביקור תלמידי בית הספר ״סביון-גני יהודה״ בירושלים

בירת ישראל עמדה השנה במרכזה של שנת הלימודים לרגל 50 שנה לשחרור ירושלים, ותלמידי בית הספר סביון-גני יהודה עסקו בנושא מכיוונים רבים. כל תלמיד סיפק את הזווית האישית שלו בשיעור אומנות ועברית, כאשר התוצר הסופי היה מיצג קולקטיבי דמוי הכותל המערבי המבטא את ירושלים שלי.

בנוסף, יצאו תלמידי סביון-גני יהודה לסיור בירושלים ומבואותיה, כאשר כל שכבת גיל סיירה באזור שונה: עיר דוד, הרובע היהודי, שביל המעיינות ועוד. התלמידים זכו להדרכה היסטורית-גיאוגרפית מרתקת ולחוויה מעצימה ומרגשת.

״לימוד ערכי משמעותי מחייב אותנו כאנשי חינוך לשלב בתוכנית הלימודים גם לגעת בנושאים השונים ולא רק לדבר עליהם״, הסביר מנהל בית הספר, יניב בכר. ״למרות שירושלים היא סוגייה עדינה מבחינות רבות, הצלחנו בזכות הצוות המסור והתלמידים לייצר סיור לימודי חוויתי המשלב התבוננות, מגע ויכולת להביע זויות אישיות של התלמיד. אני מודה לרוב המוחלט של ההורים שלמרות החשש המוצדק מסיור בירושלים בעת הזו – הביעו אמון בבית הספר ותרמו לאמירה הערכית הברורה שמאפיינת סיור של בית ספר בבירת ישראל – ירושלים״

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

שחמט בסביון צילום ליאת שטיינבאום

סמל לדו קיום באליפות השחמט של סביון