יום רביעי , יוני 3 2020
דף הבית / יהוד – חשוד ברצח נעצר בדירה

יהוד – חשוד ברצח נעצר בדירה

כוחות משטרה רבים בפיקודו של מפקד מרחב דן נצ"מ שלום (מומי) בוריה, פעלו ביום שישי, למעצרו של חשוד בניסיון רצח אשר שהה בדירת חבר ביהוד. במהלך הפריצה לבית נעצרו שישה חשודים, אקדח ותחמושת נמצאו בדירה ורכב גנוב מסוג אאודי שנגנב על ידם

חשוד ברצח ביהוד

מבצע משטרתי רחב היקף נערך בליל שישי האחרון ביהוד. מאז חודש ספטמבר מחפשת המשטרה אחר חשוד בניסיון רצח שארע בהרצליה. המשטרה הפעילה כוחות סמויים וטכנולוגיים. לקראת יום שישי הגיע מידע מודיעיני על כך שהחשוד ברצח שנמצא בבריחה מרשויות החוק, מתכוון להגיע ליהוד. אז החלו  כוחות הבילוש ויחידות היס"מ ממרחב דן לצד שוטרי משטרת מסובים להתארגן להגיע אל המקום ולעצור את האיש, על המבצע המעצרים פיקד מפקד מרחב דן ניצב משנה שלום (מומי) בוריה.

אל הדירה ביהוד אשר שייכת לעבריין מוכר, הגיעו ביום שישי מספר גברים ושתי נשים, על פי העדויות כאשר החלו כוחות המשטרה להערך לפריצה לדירה, שני חשודים ששהו בחצר הבניין, זיהו את השוטרים והחלו להימלט מהמקום, שוטרים ובלשים רדפו אחריהם בסיוע מסוק משטרתי שחג כל העת בשמיי יהוד. במקביל פרצו שוטרים אל הדירה, שם נעצרו ארבעה גברים ושתי נשים. בחיפוש שערכו השוטרים בדירה נמצא אקדח 9 מ"מ בתוך אסלת השירותים, כדורים, מחסניות, תרמילים, ת.ז מזוייפת ולמעלה מ-2,000 ש"ח.

בבית המשפט ביקשה המשטרה להאריך את מעצרו של החשוד ברצח שנתפס בדירה ב14 בימים, אך בית המשפט החליט על הארכת מעצרו בעשרה ימים בלבד.
תושב יהוד, אשר אצלו בדירה נמצאה הנשק, טען בבית המשפט  – "אני לא קשור לעניין הזה. אני לא מכיר אותם. אני כבר 8 שנים משוחרר. לא ביצעתי שום עבירה. יש לי אישה בהריון. לא הייתי מכניס אותם אלי הביתה. המשטרה טוענת כי העבריין ידע על הנשק בדירה ואף שהחשודים הגיעו אליו עם רכב גנוב. המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו בעשרה ימים, אך בית המשפט החליט כי ישהה במעצר יומיים לצרכי חקירה ואז ישוחרר.
ממשטרת ישראל נמסר – בפעילות יזומה, מתוכננת וממוקדת של כוחות משטרה יחד נתפסו 6 חשודים חברי כנופיה(37, לוד; 36, 38, 41 תושבי שטחים; 35,45, יהוד) בחשד לגנבת רכב והחזקת נשק ותחמושת בדירה ביהוד. בפעילות נחושה ומקצועית בשילוב כוחות גלויים וסמויים אותרו חברי הכנופיה בדירה. לאחר שהבחינו בכוחות משטרה, הסתירו את כלי הנשק והתחמושת והחלו במנוסה מהמקום. פעילות משטרת ישראל כנגד עבריינים הפוגעים ברכושו וביטחונו של האזרח הנורמטיבי נמשכת כל העת במטרה 'לשים את היד' על החשודים בכל עת ובכל מקום ולהביאם לדין. איתור זהות החשוד בעבירות החמורות ומעצרו מהווה נדבך משמעותי ומרכזי במסגרת מאבקה הנחוש של המשטרה בעבריינים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

O PARK

אור יהודה מציגה – מיליון מ"ר של תעשייה ובילוי