יום רביעי , מאי 27 2020
דף הבית / בניגוד לבקשת עיריית יהוד – מנהלת בית הספר חוזרת ללמד

בניגוד לבקשת עיריית יהוד – מנהלת בית הספר חוזרת ללמד

בית ספר הרצל ביהוד, אחד מבתי הספר היסודיים בעיר שנמצא באחוזי המיצב הנמוכים ביותר זכה לקבל השנה מנהלת וותיקה ואשת חינוך מוערכת. אך בשנת הלימודים הבאה, תחזור המנהלת הקודמת בניגוד לרצון ההורים ועיריית יהוד מונוסון.

בית ספר הרצל
בית ספר הרצל. תמונת ארכיון

בית הספר הרצל, היה בשנים עברו אחד ממוסדות החינוך המוערכים ביהוד מונוסון. אך בשנים האחרונות מדרדר בית הספר והישגיו הלימודים נמצאים מתחת לקו האדום של משרד החינוך.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" dnewsltd@gmail.com


וואטסאפ יהוד מונוסון


כל זה לא הפריע לעמליה חימוביץ
, מנהלת מחוז מרכז במשרד החינוך, לשלב בבית הספר מנהלת חדשה ללא תיאום והסכמה של ראש העיר יעלה מקליס. המנהלת שהגיעה היא מורה לחינוך מהשרון ללא ניסיון ניהולי שנכנסה לתפקיד הניהול הראשון שלה בבית הספר שנמצא תחת הקו האדום.

בשנת 2015 עברה אותה מורה את המכרז בנוכחות ראש העיר והוכרה רשמית כמנהלת בית הספר. מרגע כניסתה אל בית הספר ספגה המנהלת אי שביעות רצון ניכרת  בקרב רוב הורי התלמידים. תלונות רבות הגיעו גם למשרד החינוך שבחר לא להתייחס אליהם.

הטענות על חוסר התפקוד של המנהלת הצעירה הגיעו גם ללשכת ראש העיר, שם בצעד חריג, שיגרו מכתב חריף למנכ"ל משרד החינוך בדרישה להוציא את המנהלת לחופשה כפוייה. כתוצאה מכך ובעקבות אירועים אישים, יצאה המנהלת לשנת שבתון.

בחינות מיצב יהוד
בחינות מיצב יהוד 2017

אנחת רווחה גדולה התקבלה אצל ההורים ובעיריית יהוד מונוסון עם כניסתה של עדי מינץ, מנהלת וותיקה ואשת חינוך מוערכת שהגיעה לבית הספר בשנת הלימודים האחרונה.

אך כעת, מתברר כי המנהלת הקודמת, תשוב בשנת הלימודים הקרובה לכסא ההנהלה בבית ספר הרצל. במשרד החינוך דיווחו, כי על כל אנשי החינוך לדווח עד 31.3.2019 על התכניות שלהם לשנת הלימודים הקרובה. על פי מקורות במשרד החינוך המנהלת דיווחה כי היא חוזרת לנהל את בית הספר מאחר ויש לה קביעות במקום.

הורים רבים מתכוונים להשבית את שנת הלימודים הבאה ולסכל בכל דרך את חזרתה של המנהלת אל בית הספר גם בעיריית יהוד פועלים הגורמים הבכירים למנוע את חזרתה של המנהלת.

מספר אחד הגורמים – בעירייה אין אגף חינוך פעיל עם חזון חינוכי, עוסקים שם בעיקר בכיבוי שריפות. בקיץ הקרוב תפרוש מנהלת אגף החינוך וכל הגורמים פועלים מול משרד החינוך למנוע את חזרתה של המנהלת לבית הספר. במשרד החינוך מודעים לעמדה של העירייה לגבי אותה מנהלת.  לא ייתכן כי משרד החינוך יישחק בעתיד החינוכי של התלמידים בגלל שיקולי בירוקרטיה . גם ההורים וגם בעירייה לא רוצים בחזרתה של המנהלת.

ממשרד החינוך נמסר –  כי בתום שנת השבתון המנהלת חוזרת לעבודתה במשרד החינוך.

מעיריית יהוד נמסר – עיריית יהוד-מונוסון בקשר עם נציגות ההורים, הנהלת בית הספר ומשרד החינוך, והיא תפעל לטובת התלמידים ובית הספר.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל dnewsltd@gmail.com

3 תגובות

  1. כתבה לא נכונה .
    פשוט לא .

  2. בתור מורה שמחמדת בבהס דעו לכם הורים ובכלל אזרחי ישראל:המנהלות הכושלות ביותר,המתעמרות במורים ומורות,מקבלות גיבוי מלא ממשרד החינוך ומהסתדרות המורים. אם אתם מצפים לצדק/הוגנות/התחשבות ודאגה לעתיד ילדכם-לא תמצאו. וחוץ מזה אני מציעה להורים לנסות למצוא פתרונות עם המנהלת והצוות החינוכי ובעיקר שזה העיקר לחנך את ילדיכם להקשבה כבוד ויראה בפני המורה כי אז המורים יוכלו להעביר שיעור ולא להתעסק בהעיות משמעת.

  3. היא מנהלת מצוינת תפסיקו לבלבל בשכל
    בגלל שהיו בבית הספר ילדים אלימים וברברים כמו ההורים שלהם והיא האירה להם והשעתה אותם מבי"ס הם עשו עליה חרם והסיתו את כולם ,מי שלא טוב לו יום טוב לו , לכו תללמדו אצל יעלה מקליס בבית או תעברו ללמוד בבריכה של המתנ"ס , אנחנו ההורים שבאו ללימודים בפתיחת שנת הלימודים ומרוצים מאוד היא מנהלת מצויינת ,ילדים אלימים להורים אלימים לא רצויים בבית ספרנו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

מדא קורונה. צילום מדא

האם אור יהודה בדרך לגל התפרצות קורונה חדש?