יום שני , יולי 6 2020
דף הבית / המנהלת שפיצלה את בית הספר – 300 ילדים שבתו בבית ספר הרצל ביהוד

המנהלת שפיצלה את בית הספר – 300 ילדים שבתו בבית ספר הרצל ביהוד

עיצומים בבית ספר הרצל ביום הראשון ללימודים. 300 ילדים הגיעו לפעילות אלטרנטיבית שארגנה העירייה. משא ומתן מתנהל בין משרד החינוך למנהלת לגבי עזיבתה. גם מחר צפויים עיצומים בבית הספר.

בית ספר. צילום אילוסטרציה
בית ספר. צילום אילוסטרציה

מעקב אונו ניוז – משא ומתן מתקיים בין משרד החינוך למנהלת בית ספר הרצל יעל שטרמר, כדי שזאת תוותר על כיסאה תמורת מקום עבודה חלופי. המנהלת, קיבלה הצעה והיתה אמורה להשיב לה עד יום שישי , כך מוסרים גורמים במשרד החינוך, אשר מבינים את דרישות ההורים ופועלים להחזיר את מנהלת בית הספר הקודמת, עדי מינץ.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


ועדת החינוך של העירייה בראשות ראש העיר יעלה מקליס וכלל חברי הקואליציה תומכים בהמשך מאבק הורים של בית ספר והרצל וקוראים להורים להמשיך את מאבקם והשבתת בית הספר עד שימצא פתרון.

העירייה תפתח גם מחר במתנ"ס, בית ספר אלטרנטיבי עם מפגשי העשרה והורים מתנדבים שיפעילו את הילדים.

שביתה בבית ספר הרצל ביהוד
העירייה הקימה בית ספר אלטרנטיבי במתנס

גורם במחוז מרכז של משרד החינוך – כל הנהלת המחוז מטפלת במקרה של בית ספר הרצל, היו לנו מקרים בודדים של השבתות ביום הלימודים הראשון. אנחנו שומעים את זעקת ההורים. מנגד מנהלת בית הספר היא עובדת שלנו ואנחנו מחויבים לדאוג לצרכיה. יש משא ומתן. גם מנהלת בית הספר מבינה שלא ניתן לכפות על 400 הורים את נוכחותה, בית ספר לא יכול להתנהל ככה והילדים יסבלו. היא ביקשה כמה ימים לחשוב על ההצעה ותחזור לגורמים במשרד עם תשובתה.

שביתה בבית ספר הרצל ביהוד
העירייה הקימה בית ספר אלטרנטיבי במתנס

מספרת אחת האימהות ממטה המאבק של ההורים – היה יום עצוב בבית הספר אבל לימדנו את הילדים שלנו שיעור באזרחות. לעמוד על הזכויות שלהם. חלק מההורים בחרו לשלוח את ילדיהם ולא מבינים שזה פוגע בהם.
היה עצוב לראות שבכל בתי הספר בעיר  היתה קבלת פנים לילדי כיצה עם תופים ומוסיקה וילדי הרצל היו עצובים. המנהלת עמדה בכניסה וממש ספרה את הילדים שהגיעו. זה היה פאטתי. איך מישהי באה למקום שלא רוצים אותה?, תמוה בעיני.

נמשיך במאבק. לא נשלם תשלומי הורים. נשתק את שנת הלימודים. אנחנו לא מוותרים. אחרי שקראנו את חוות הדעת של מפקחת בית הספר על התנהלות המנהלת, אין שום סיכוי שנפקיר את ילדינו. אנחנו קוראים למשרד החינוך לפעול בכל דרך להחזיר את המנהלת הקודמת עדי  מינץ. אנחנו לא נכנסים לשיקולי יחסי עובד מעביד, אבל הילדים שלנו לא בני ערובה בסכסוך עבודה שלכם.

ממשרד החינוך נמסר – ממחוז מרכז נמסר כי התנהלות המחוז בנושא הינה על פי הנהלים. בית הספר מלווה באופן אישי על ידי המפקחת והנהלת המחוז.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@ononews.co.il

תגובה אחת

  1. ענת - זאת שיודעת

    ההנהגה היא זו שפיצלה את ההורים. נקודה
    ההנהגה איננה אחראית מספיק בשביל לקבל החלטות חד משמעיות
    ההנהגה זו שבמהלך שבועיים לא נתנה תשובות למען מה השביתה
    בזיון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

הרב ציון כהן וראש העיר ליאת שוחט

מתפללים לבריאותו – רב העיר אור יהודה אובחן עם קורונה