יום שני , ינואר 27 2020
דף הבית / חנות בגדי מעצבים – הכסף לנוער בסיכון

חנות בגדי מעצבים – הכסף לנוער בסיכון

החנות הקהילתית היא תוצאה של שיתוף פעולה בין המתנ"ס לעירייה, המשלבת רוח התנדבות ומניבה תוצאות לטובת הילדים. מטרתה, לאפשר לנערים בסיכון אופק תעסוקתי יחד עם פעילות קהילתית, במסגרתה תושבי העיר נהנים מבגדי מותגים במחירים מוזלים.

ראש העיר יעלה מקליס ונועם חבר מנהל החנות

ביום רביעי שעבר נחנכה חנות קהילתית שמוכרת בגדי מותגים ואביזרי אופנה במחירים מוזלים, במעמד ראש העיר עו"ד יעלה מקליס ובנוכחותם של יו"ר הנהלת המתנ"ס יאיר בן שמעון, מנהל המתנ"ס רונן שחטר,  מנהל בהתנדבות של הפרויקט והחנות נעם חבר, מנהלת היחידה לקדום נוער אילנית רוטנברג, בני נוער ואורחים.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" dnewsltd@gmail.com


ראש העיר עו"ד יעלה מקליס: "אני חשה גאווה גדולה במיזם קהילתי ייחודי זה שמציב את הנוער שלנו בראש סדר העדיפויות, מכשיר אותו לעולם העבודה ומקנה לו מיומנויות וכלים להצלחה בהמשך דרכו בחיים. אני מזמינה את הציבור לבקר בחנות ולרכוש בגדי מותגים במחיר מוזל, בידיעה שההכנסות הן למען בני הנוער המועסקים בה"

החנות ממוקמת במדרחוב סעדיה חתוכה וכל הכנסותיה קודש לנוער בסיכון בעיר, ביחידה לקידום נוער שבמתנ"ס יהוד. החנות פתוחה לקהל בימים שני עד חמישי בין השעות 09:00 – 19:00.

בחנות מועסקים בני נוער מהיחידה לקידום נוער, שמגלים יוזמה ואכפתיות לעתידם, מנהלים את החנות, מסדרים סחורה במדפים, מוכרים את הסחורה בחנויות – שכל הכנסותיה כאמור לסיוע לנוער בסיכון. יש לציין שהכלים שמקבלים הילדים בחנות מכשירים אותם לעולם העבודה, מקנים להם מיומנויות לעתיד ומחזקים את האמונה שלהם בעצמם וביכולתם להניע ולנוע קדימה.

ראש העיר עו"ד יעלה מקליס: "העיר יהוד-מונוסון הציבה את הנוער שלה בראש סדר העדיפויות וכשאנחנו אומרים את זה, אנחנו גם מתכוונים לכך ונאבקים על כל ילד וילד, תוך תהליך חשיבה מתמיד כיצד לשפר, כיצד לעשות יותר, וכיצד להעצים. אני רוצה להודות למנהל המתנ"ס רונן שחטר, על החשיבה התמידית כיצד לתת יותר במקומות הנכונים.

תודה ליו"ר הנהלת המתנ"ס יאיר בן שמעון, על הפעילות הנרחבת המעשירה את חייהם של ילדי העיר. תודה למנהלת היחידה לקיום נוער אילנית רוטנברג, על תפקיד קדוש ומקודש שהיא עושה לילות כימים, למען הצלחת בני הנוער בעיר. תודה חמה ומיוחדת לנועם חבר היקר, האיש שפועל להבאת תרומות, מנהל את החנות ונותן לכל ילד הרגשה שהוא שווה. תודה לכל בני הנוער המצוינים שלנו, המפעילים את החנות ועושים קסמים כדי שלאף, אחד לא ייחסר, אתם אבני הבסיס בבניית העתיד החברתי של יהוד – מונוסון".

מנהלת היחידה לקידום נוער אילנית רוטנברג: "אנו נאבקים על כל ילד ביהוד מונוסון ונמשיך לעשות זאת כדי למנוע נשירה ולתת לילדים הזדמנות שווה ותחושת הצלחה.  הפעילות של הילדים בחנות מעידה על הרצון העז להצליח – ואנחנו ניתן להם את הכלים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

רמי גרינברג, ראש עיריית פתח תקוה

ראש עיריית פתח תקווה לקריית אונו: אל תאיימו עלינו עם אגרת הגודש