יום חמישי , יולי 2 2020
דף הבית / הכי טוב בעיר שלנו / מועצת הנוער "ניהלה" במשך יום אחד את עיריית יהוד-מונוסון

מועצת הנוער "ניהלה" במשך יום אחד את עיריית יהוד-מונוסון

במסגרת יום חילופי שלטון שנערך בעיריית יהוד-מונוסון החליפו חברי מועצת הנוער את ראש העיר, מנכ"ל העירייה ומנהלי אגפים ליום אחד. הם נכנסו במלוא הרצינות לתפקידם החדש, קיימו ישיבות והתייעצויות, ואף ירדו לשטח. ראש העיר יעלה מקליס: "אלה הם מנהיגי העתיד של יהוד-מונוסון".

חילופי שלטון מועצת הנוער צילום דוברות העירייה
חילופי שלטון מועצת הנוער צילום דוברות העירייה

מועצת הנוער ביהוד-מונוסון "ניהלה" במשך יום אחד את אגפי העירייה, כולל לשכות ראש העירייה ומנכ"ל העירייה.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


הפרויקט הייחודי התקיים ביום רביעי שעבר, לאחר שבמשך חודש ימים קודם לכן, קיימה מועצת הנוער העירונית שורה של ישיבות והתייעצויות מה להביא לסדר היום במסגרת 'יום חילופי השלטון'.

בין הנושאים שהוחלט לקדם – איכות הסביבה, התאורה במגרשים בשעות הערב, נגישות לגינות הציבוריות ועוד.

וואטסאפ יהוד מונוסון

מצוידים במידע הדרוש וברצון "לנהל" את העיר, הגיעו חברי מועצת הנוער דרוכים ונרגשים ליום ה'מהפך השלטוני'. את יום המהפך ליוותה מקרוב יעל לוי, מנהלת מח' נוער וצעירים בעיריית יהוד מונוסון, שהייתה נרגשת לא פחות מבני הנוער.

כיאה ל'חילופי שלטון' בעיר, התקיים טקס רשמי בלשכת ראש העיר. מקליס אף העבירה למחליפה בתפקיד את "מפתח העיר", במהלך שסימל את העברת השליטה למועצת הנוער. בתום הטקס, התקיימו חילופי שלטון מסודרים בכמה מהאגפים המרכזיים בעירייה: אגף ביטחון ובטיחות, אגף חינוך, אגף איכות הסביבה', אגף דוברות וכאמור, לשכת ראש העירייה ולשכת מנכ"ל העירייה.

במהלך היום התקיימו ישיבות מסודרות ובני הנוער נכנסו במלוא הרצינות לתפקידם החדש. הם גם ירדו לשטח עם אנשי העירייה. בין השאר, התלווה אליהם בנסיעה בניידת העירונית, נציגי האגף לשירותים חברתיים לקחו אותם לביקור במועדון קשישים. בסיומו של יום גדוש בפעילות, ישיבות, למידת החומר וניסיון אמיתי לקדם את הנושאים החשובים לליבם, קיבלו חברי מועצת הנוער תעודות הוקרה.

ראש העירייה יעלה מקליס אף ביקשה מחברי מועצת הנוער להגיע לישיבת מליאה של מועצת העיר. בנושא השיטור העירוני, הוחלט לקיים ישיבת המשך בין הצדדים, במטרה להגיע להסכמות בנושאים העומדים על הפרק מבחינת בני הנוער.

שיתוף פעולה נרשם גם עם אגף הדוברות בעירייה, שניסחו יחדיו את הפוסט שהעלתה מועצת הנוער ואף העניקו להם 'טיפים' כיצד לשווק את המועצה. ראש העיר בירכה את בני הנוער על היוזמה והמעורבות ואמרה: "שמחתי לראות את האכפתיות שגילו חברי מועצת הנוער, את היוזמות הנהדרות ואת הרצון לשנות, להשפיע ולהוביל. אלה הם מנהיגי העתיד של יהוד-מונוסון".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@ononews.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

שבת תרבות ביהוד

תרבות בצל הקורונה ביהוד-מונוסון